Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki (?) trafiła mi się dziewczyna, sprawia wrażenie porządnej , sporo młodsza, dobry zawód tylko..gryzie w usta podczas pocałunków chyba myśląc ze to ma być seksowne. Ostatni raz coś takiego mi się zdarzyło 15 lat temu z dziewczyna zupełnie bez doświadczenia. Wczoraj poszlismy do łóżka, z jednej strony brak oporów później łasi się żeby kochać się jeszcze wywierając wręcz presję, z drugiej to gryzienie. Tak jakby chciała nadrobić braki seksualnością ale jest to trochę sztuczne. #pytanie głównie o to gryzienie-czy tylko mi się wydaje ze tak robią wyłącznie niedoświadczone?
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@robercik3c mogę i powiem ale chyba jej ktoś to wcześniej mógł powiedzieć, mam #!$%@? strupa na wardze xd bardziej pytanie; kręci to kogoś czy jest niedoświadczona :p
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
lepsza laska ze średnim tyłkiem i takim entuzjazmem, niż miss instagrama


@Stegosaurus: tez jestem tego zdania. Tylko mysle czy ten entuzjazm to geniuine desire czy kalkulacja. Wyceniam przebieg.
  • Odpowiedz
ę żeby kochać się jeszcze wywierając wręcz presję, z drugiej to gryzienie. Tak jakby chciała nadrobić braki seksualnością ale jest to trochę sztuczne. #pytanie głównie o to gryzienie-czy tylko mi się wydaje ze tak robią wyłącznie niedoświadczone?

11

Odpowiedz


@fiir: kup jej gryzaka, albo jakiś knebel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fiir: Dużo młodych bab myśli że gryzienie w język jest przyjemne dla faceta. Ale raczej można ich tego oduczyć aby były normalne i lizały rowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fiir: Ludzie na prawde potrzebuja pogadac o tym w internecie, zamiast bezpośrednio przegadać to z zainteresowana? Przeciez to jest dużo prostsze.. Naprawdze sypiacie ze sobą w ogóle nie rozmawiając jakie są wasze oczekiwania?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Ludzie na prawde potrzebuja pogadac o tym w internecie, zamiast bezpośrednio przegadać to z zainteresowana?


@psych: z zainteresowanymi jestem w stanie przegadać nawet trójkąt z osłem, mój problem polega na tym, że chce potwierdzić przypuszczenia o niskim przebiegu koleżanki. Miałem kilkadziesiąt kobiet poza jakimiś dziewicami (i mna natenczas dziewicem) lata temu żadna nie gryzła w usta.
  • Odpowiedz