Wpis z mikrobloga

Jako kobieta uważam, że mężczyźni mają gorzej w życiu.

Krócej też żyjecie, bo stres jest przy kobiecie.
Wyższy wiek emerytalny. W razie wojny to Wy idziecie na front. Chociaż ja akurat bym chciała postrzelać do ruskich, ale nie mam przygotowania w tym zakresie, więc jedynie co, to na kuchni mogę ugotować zupę. Musicie udowadniać swoją niewinność w sądzie, mimo, że jesteście niewinni. Ile kobiet zostało niesłusznie skazanych, a ile mężczyzn? Baby często wmawiają, że to Wasze dziecko, a to owoc zdrady i nigdy nie macie pewności w tym zakresie. Alimenty - dlaczego dziecko nie może być przy ojcu, a wtedy kobieta płaci alimenty? Czemu sądy i w tej kwestii nie potrafią wysłuchać mężczyzn? Dzieci zostają zabierane przez mściwe matki i ojcowie latami nie widzą swojej pociechy.
Na wykopie też macie trudno, boście ugrzęźli w bagnie wzajemnego walenia gruchy i użalania się nad sobą. Z kobietą nie chcesz być, bo zraniła Cię jedna szmata, więc się zamykasz na inne, a z mężczyzną też nie będziesz, bo nie jesteś gejem, więc kupujesz psa lub kota i tak tkwisz w tym marazmie.
#przegryw #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przemyslenia
Mefedronka - Jako kobieta uważam, że mężczyźni mają gorzej w życiu.

Krócej też żyjec...

źródło: 74289a640e1e911b7d7a9ccaa9bc712c

Pobierz
  • 41
@Mefedronka: Izrael, kraj kilkukrotnie mniejszy od naszego powierzchniowo i populacyjnie, a cały naród jest pod bronią, a w Polsce kobiety mają lepiej od nas, ze niejedna z krajów arabskich mogłaby wam zazdrościć tylu przywilejów, to jeszcze znajdą sie dzbany co będą #!$%@?ć farmazony, że są uciskane i ze walcza o wolność
()
@Mystoo: najlepiej być brzydką kobietą, wtedy nikt nie zgwałci.

Kiedyś myślałam, że jestem w fajnej relacji, a okazało się, że byłam kochanką, a jego żona i tak o tym wiedziała, ale go nie zostawiła, bo mieli dziecko. Ja go zostawiłam.
@Mefedronka: zależy które kobiety i którzy faceci , pretty privillage , ogólnie nie zależnie od płci ludziom atrakcyjnym upiecze się więcej niż normikom , a że z reguły to kobiety bardziej dbają o wygląd to one są z reguły lepiej traktowane , co nie zmienia faktu że umięśniony piękny Oskarek będzie lepiej traktowany od otyłej brzydszej laski
najlepiej być brzydką kobietą, wtedy nikt nie zgwałci.


wybacz, ale raczysz #!$%@?ć xD chyba jesteś fałszywy różowy pasek, bo nie wierze, że kobieta może tak myśleć.
jest właśnie totalnie na odwrót z tego co zauważyłem(a uwierz, że poznałem wiele uszkodzonych przez życie kobiet). zboczone zwierzęta częściej się dobierają właśnie do brzydkich kobiet, bo w ich prymitywnym móżczku jest myśl, że brzydka kobieta jest na pewno łatwiejsza, bardziej niedowartościowana, chętniej się zgodzi, będzie
najlepiej być brzydką kobietą, wtedy nikt nie zgwałci.


@Mefedronka: co to za brednie? xD
Wiadomo, że gwałciciele wolą wybrać ładną dziewczynę na ofiarę, ale to nie to jest decydujące. Tylko okazja. Były przypadki, że zgwałcona została 80-paro letnia kobieta. Mmmm... na pewno dobry gilf.

Nie będę oceniać kto ma gorzej, bo zarówno faceci mają przewalone w niektórych przypadkach, tak kobiety w innych i nie ma porównania do tego, ale to co