Wpis z mikrobloga

Jako kobieta uważam, że mężczyźni mają gorzej w życiu.

Krócej też żyjecie, bo stres jest przy kobiecie.
Wyższy wiek emerytalny. W razie wojny to Wy idziecie na front. Chociaż ja akurat bym chciała postrzelać do ruskich, ale nie mam przygotowania w tym zakresie, więc jedynie co, to na kuchni mogę ugotować zupę. Musicie udowadniać swoją niewinność w sądzie, mimo, że jesteście niewinni. Ile kobiet zostało niesłusznie skazanych, a ile mężczyzn? Baby często wmawiają, że to Wasze dziecko, a to owoc zdrady i nigdy nie macie pewności w tym zakresie. Alimenty - dlaczego dziecko nie może być przy ojcu, a wtedy kobieta płaci alimenty? Czemu sądy i w tej kwestii nie potrafią wysłuchać mężczyzn? Dzieci zostają zabierane przez mściwe matki i ojcowie latami nie widzą swojej pociechy.
Na wykopie też macie trudno, boście ugrzęźli w bagnie wzajemnego walenia gruchy i użalania się nad sobą. Z kobietą nie chcesz być, bo zraniła Cię jedna szmata, więc się zamykasz na inne, a z mężczyzną też nie będziesz, bo nie jesteś gejem, więc kupujesz psa lub kota i tak tkwisz w tym marazmie.
#przegryw #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przemyslenia
Mefedronka - Jako kobieta uważam, że mężczyźni mają gorzej w życiu.

Krócej też żyjec...

źródło: 74289a640e1e911b7d7a9ccaa9bc712c

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mefedronka też bym postrzelał do ruskich, ale wojna to nie romantyczna walka dobra że złem. Tylko dostaje się pociskiem artyleryjskim i ginie albo zostaje bez nóg i wsparcia dla weterana i umiera w przeraźliwej biedzie.
  • Odpowiedz