Wpis z mikrobloga

@ish_waw: Drogi Donaldzie tak jak za niska dzietnosc odpowiada Jaroslaw tak i odpowiadasz Pan. Niska dzietnosc nie zaczela sie wczoraj ale wiele lat temu. W okresie 2007-2015 miales pan mozliwosc cos z tym zrobic. Dzis patrzymy na wyniki zaniedban nie ostniego miesiaca, trzech czy lat dziewieciu a dziesiecioleci. Tez pan maczal paluchy w niskiej dzietnosci!
@ish_waw: @powsinogaszszlaja @Wszebor @200Amra @FrasierCrane @FrasierCrane @Pan_Janusz @pogop @Leniek

Tyle, że jest to zwykłe kłamstwo Tuska lub jego sztabu, bo Kaczyński nie powiedział, że niska liczba urodzeń, to wina rządu Tuska. Wypowiedź:

- Do tej pory było zawsze więcej, a w tych czasach, kiedy był boom demograficzny, to dużo mniej liczna niż dzisiaj Polska, dała 800 tys. dzieci rocznie - dodał.


- To jest rzeczywisty problem, ale przy pomocy nielegalnej imigracji,
Ty jesteś pelikanem i tak po pisowsku łapiesz wszystko, co wydali twój guru kaczor.

Masz bardzo duży deficyt intelektualny.


@powsinogaszszlaja: to wskaż mi fragment wypowiedzi pelikanie, gdzie Kaczyński obwinia obecny rząd o liczbę urodzeń w styczniu! Nie zrobisz tego, tak jak kukold Tusk nie kopnął w dupę swoją żonę, która zdradzała go z najlepszym przyjacielem, a po 30 latach opisała to w książce, by kukolda jeszcze bardziej upokorzyć ( ͡°
ale przy pomocy nielegalnej imigracji, go z całą pewnością nie rozwiążemy - stwierdził także lider PiS.


@xxxzzz: o #!$%@?, ale ten kaczor to debil, powiedzieć takie coś w tle afery wizowej.

by kukolda jeszcze bardziej upokorzyć


@xxxzzz: Chad karakan, pogromca serc kobiecych nigdy by sobie na coś takiego nie pozwolił.....a nie , czekaj..
gdzie pelikanie Kaczyński stwierdził, że niska liczba urodzeń, to wina nowego rządu?


@xxxzzz: Ty masz jakieś poważne upośledzenie umysłowe? Gdzie ja coś takiego napisałem? Ogarnij sie człowieku, bo masz jakieś urojenia.
Dalej, gdzie ja stwierdziłem ze kurdupel coś takiego powiedział, dajesz.
@damch: dalej, gdzie pelikanie Kaczyński stwierdził, że niska liczba urodzeń, to wina nowego rządu?


@xxxzzz: aha, czyli nie pokarzesz, gdzie ja coś takiego napisałem albo takie coś potwierdziłem. Dobrze, ze sie właśnie przyrznąłeś do tych problemów psychicznych.

@xxxzzz:Ty masz jakieś poważne upośledzenie umysłowe? Gdzie ja coś takiego napisałem? Ogarnij sie człowieku, bo masz jakieś urojenia.

Dalej, gdzie ja stwierdziłem ze kurdupel coś takiego powiedział, dajesz.
@SuperN0vak: Nie normalizuję zdrady a jedynie zauważam fakt że nisko trzeba upaść aby kręcić bekę z typa który zdradę wybaczył. Jeden wybaczy, inni się wyhuśta, a inny oleje i pójdzie dalej ale czy to powód aby mimo lat cały czas #!$%@?ć o tym i to gdy ciebie ta zdrada nie dotyczy? no #!$%@? jak małe dzieci które o związkach #!$%@? wiedzą ale się wypowiadają XD