Wpis z mikrobloga

#przegryw
Czy gdyby jakaś kobieta która wam się podoba się w was zakochała i chciała być razem ale wy byście nie byli w Niej zakochani to czy byście weszli z nią w związek ze strachu że inna kobieta już się w waszym życiu nie pojawi i że będziecie samotni?
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Siatkarz17 nikt mi tego nie mówił pewne dlatego żeby mnie nie urazić jednak sam fakt tego że przez moje całe życie żadna dziewczyna czy nawet chłopak nie był mną zainteresowania/y wiele mówi
  • Odpowiedz
@Siatkarz17 jestem jeszcze przed 30

A skąd wiesz że nie była zainteresowana? Może taka była a o tym nie wiesz nawet?


Chciałbym wierzyć w to ale Jestem za Brzydki żeby ktoś mnie pokochał
  • Odpowiedz
  • 1
@power-weak Właśnie na tym to polega że może sobie wmawiasz coś takiego bo masz strasznie niską samoocenę ,ehh.Też sobie tak wmawiałem a ostatnio pewna dziewucha zwróciła na mnie uwagę,mimo iż postrzegałem siebie jako mężczyzne który w skali atrakcyjności ma może max 3 na 10.
  • Odpowiedz
  • 1
@power-weak Przed chwilą przeczytałem że nie miałeś nigdy randki bo nie próbujesz bo wiesz że się nie uda ,to dopiero bez sensu podejście.Nic nie masz do stracenia przecież chyba to czemu tak?
  • Odpowiedz
wieku nie mówię publiczne wygląd to 3/4 na 10 a wzrost 176cm


@power-weak: mówienie, że przegrywasz przez wzrost, mając średni wzrost mężczyzyny w polsce, to mela na ryj dla facetów-karłów jak ja (162).
  • Odpowiedz