Wpis z mikrobloga

@jast: ale gdzie napisano, ze znaleziono ją po szukaniu 17 dni? Na pewno nie na tej grafice. Może tak, a może nie, bo nie wiem czy wiesz, ale są ludzie samotni, których brak ktoś może zgłosić i po dwóch tygodniach, jak nie później. Głównie jak w pracy się nie pojawia, ale i to nie od razu zwykle.
Tak czy inaczej to jest tak mały teren, że naprawdę o ile nie miała
@jast: tak sobie też czytam o tej sprawie i są kontrowersje co do jej historii, np. jej elektrolity wyszły idealnie po takim czasie co nie jest realnie możliwe. Podejrzenia (choć pewnie takie są zawsze) wskazują na albo ukrywanie się celowo, albo w ogóle gdzieś indziej, żeby była książka / film jak o tym dzbanie co zmarł w autobusie na Alasce.
Tak czy inaczej fajnie, że się znalazła
@Julius_90: Polecam obejrzeć. Została znaleziona fartem dzięki temu, że znajomi zrobili zrzutkę i helikopter poleciał bardzo daleko od miejsca jej zaginięcia, gdzie akcja nie była prowadzona, bo nikt nie podejrzewał, że mogłaby tam być.

Plus pod koniec wideo są zdjęcia panów, którzy jakimś cudem ją dojrzeli. W Internecie zaczęły się też pojawiać różne teorie i co ciekawe jeden z oburzonych panów, który ja odnalazł pod filmikiem też się udzielał
Erimar - @Julius_90: Polecam obejrzeć. Została znaleziona fartem dzięki temu, że znaj...