Wpis z mikrobloga

#przegryw jak się czujecie koliedzy którzy pracują na cieciowni/ w fabryce smrodu za minimalną przez co jesteście wykluczeni z rynku matrymonialnego?

Będziecie teraz jeszcze płacić w podatkach za to żeby Julka zarabiająca 6-7 tysięcy w ciężkich warunkach pracy biurowej przy kawusi mogła się ruch@ć z oskariatem i mokebe. Jedyne ruchanie na jakie mogą liczyć koliedzy z tagu to ruchanie przez państwo. Ten kraj to nie jest miejsce do życia dla normalnego faceta
#p0lka #seks #blackpill
DFWAFDS - #przegryw jak się czujecie koliedzy którzy pracują na cieciowni/ w fabryce ...

źródło: Screenshot_2024-02-25-13-55-38-980_com.android.chrome-edit

Pobierz
  • 59
@DFWAFDS: Napisałem to pod znaleziskiem, napiszę i tutaj.

Takie działania sprawiają, że faceci nie będą chcieli walczyć za ten kraj i oleją ewentualne wysłanie w kamasze. Myślę, że większość z nas nie miałaby nic przeciwko, gdyby nasze podatki poszły na zbrojenia, wyposażenie wojska, oraz szkolenia.

Utrzymujemy hedonistów, witaminki i nierobów, a gdy przyjdzie co do czego, to będziemy jeszcze musieli o ten kraj walczyć. Mając w zamian co dokładnie? Ciągła dyskryminacja?
@CzlowiekzBlizna7: myślę, że większość facetów i tak da się wziąć w kamasze, bo nie będą wiedzieć o tych przepisach. Poza tym, będą im takie rzeczy naopowiadane, że uwierzą w ten sens walki i dadzą się okaleczyć na całe życie.

Jednak z drugiej strony, to może być jakiś bodziec dla facetów, aby wzieli się za siebie, zaczęli ćwiczyć, ograniczyli jaranie i chlanie, tym samym stając się bardziej atrakcyjnymi dla kobiet. W końcu
@mstn: Myślę, że to powinien być zryw dla mężczyzn do aktywności, o których wspomniałeś. Sam zachęcam swoich znajomych i bliskich do pojscia na siłownię, rozpoczęcia diety, dbanie o siebie. Faceci na prawdę nie zdają sobie sprawy, że w ciągu 6 miesięcy wyrzeczeń i dyscypliny można z 5/10 stać się 7/10. No chyba, że ktoś ma jakiś genetyczny defekt, wtedy to tylko wyrazy współczucia pozostają