Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak zapomnieć o byłej? Minęło pół roku od tego czasu a ja nadal mam ją w głowie. Od naszego rozstania ogarnąłem się bardzo zarówno z wyglądu jak i finansowo i jest duży progres. Tylko że mam wrażenie jakbym wszystko robił z myślą o niej. Żeby jej zaimponować. Najgorsze że mam już inna różowa, która jest dla mnie dużo lepsza niż poprzednią, zależy mi na niej a mimo tego nie potrafię zapomnieć o tej poprzedniej. Byla bardzo specyficzna i dawała mi dużo emocji. Głównie negatywnych. Byliśmy razem 2 lata. Dać sobie więcej czasu czy spróbować jakąś terapię może? Nie chce krzywdzić obecnej dziewczyny.
#rozstanie #kiciochpyta #zwiazki #terapia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
@mirko_anonim nie zapomnisz. Będziesz kochać nową, ale tamta będzie w głowie. Ale to dobrze. Niech to Cię nakręca do działania, niech umierając myśli, że żałuję że Cię zostawiła. Mi to pomaga.
@mirko_anonim: nie masz zapominać, bo to część historii Twojego życia. Wystarczy, że nie kochasz, nie tęsknisz i nie chcesz mieć tej osoby w swoim życiu, nikt ci nie każe wyrzucać jej z pamięci. A do działania niech Cię napędza aktualna różowa i Ty sam.
Pół roku to krótko. Może się uzależniłeś od tych emocji co ci była dawała. A w domu rodzice spoko, czy też robili ci huśtawki? Bo może lubisz takie klimaty bo z domu to wyniosłeś.
@mirko_anonim może lakoniczny ten opis, ale strzelam że była to borderka - jeżeli tak, poczytaj o tym, może pomoże Ci to zrozumieć mechanizm i trochę otworzy oczy. Takie uzależnienie od emocji, nieważne że negatywnych, ale mocnych.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, zablokuj wszystkie konta sm żeby odciąć się od byłej.