Wpis z mikrobloga

Kolejny podżegacz wojenny.

Jak taki wartki do wojny z Rosją to zapraszamy na Ukrainę.
Swoją drogą gość z tego co kojarzę pisze dla Onetu, gdzie jest forsowane równouprawnienie, dlaczego więc uważa, że tylko mężczyźni mają obowiązek walki za ojczyznę?

Niech sobie zobaczy co się stało na Wukrainie. Młodzi chłopcy giną na froncie, a Wukrainki bawią się w polskich klubach i dają kapska Polakom. Ciekawe czemu o tym nie pisze?

Mam nadzieję, że pierwsi będą ginąć podżegacze wojenni tacy jak Wyrwał, Hołownia itd. Strasznie fikają pisząc na X-ie albo przemawiając z mównicy, ciekawe tylko jak się zachowają, gdy Włodzimierz Putin powie "sprawdzam".

#wojna #ukraina #bekazlewactwa #onet #rosja #4konserwy #polska #neuropa #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #pieklokobiet
damienbudzik - Kolejny podżegacz wojenny.

Jak taki wartki do wojny z Rosją to zapras...

źródło: podrzegacz

Pobierz
  • 41
Kiedyś żeby zaciągnąć ludzi do wojaczki elity musiały zapewnić udział w łupach jakieś pole po wojnie czy inne przywileje.


@Towarzysz_Moskvin: Jak chcesz łupy zapewnić w wojnie obronnej? To się może tyczyć wojny napastniczej. I putin zapewnia - gwałty na Ukrainkach według potrzeb i dodatkowo po kiblu mogą sobie zabrać do swojego Muchosrańska.
@damienbudzik Co go zapraszasz na Ukrainę. On mówi o sytuacji agresji Rosji na Polskę. Podżegaczami wojennymi to są tacy jak ty. Obiecujecie dowolnemu agresorowi łatwe zwycięstwo. Im mniejszy stawicie opór tym wojna będzie bardziej opłacalna dla agresora i tym chętniej się na nią zdecyduje.

@SpaceMonkey XD Nie ogólnie politycy. Ale najwyższe władze państwowe ewakuowały się do Rumunii 17 września w obliczu agresji Radzieckiej. Wojna była przegrana. W Rumunii zostali internowani i przestali
Dla mnie niesamowitym fenomenem jest wmówienie plebsowi w XIX wieku że w ich interesie leży bronienie interesów elit. Kiedyś żeby zaciągnąć ludzi do wojaczki elity musiały zapewnić udział w łupach jakieś pole po wojnie czy inne przywileje. Teraz wystarczy blaszka na wstążeczce i uścisk dłoni (jak owych dłoni nie urwało na polu chwały).


@Towarzysz_Moskvin: twoje wyobrażenie o przeszłości jest równie romantyczne, co naiwne i głupie (
@Amatorro: A no zapewnia i rekruta mu nie brakuje w przeciwieństwie do Ukraińców.
Żeby uczestniczyć w wojnie obronnej musisz mieć co bronić i być zdania że to coś jest warte narażania życia.

Ja nikomu nie zabraniam gnić w okopach za oligarchów, polityków, ojczyznę czy jakąkolwiek inną abstrakcję sobie wybiorą. Twierdzę jedynie żeby ci co chcą zostać odpi...lili się od tych którzy żadnego interesu w tym nie widzą.

@missioncritical Napisał ktoś kto
@damienbudzik:

Mam nadzieję, że pierwsi będą ginąć podżegacze wojenni tacy jak Wyrwał, Hołownia itd. Strasznie fikają pisząc na X-ie albo przemawiając z mównicy, ciekawe tylko jak się zachowają, gdy Włodzimierz Putin powie "sprawdzam".


Stary niedźwiedź mocno śpi
Stary niedźwiedź mocno śpi
My go nie zbudzimy bo się go boimy
Jak się zbudzi to nas zje
Jak się zbudzi to nas zje
@damienbudzik: jak trzeba bronić dup polek i elit to jesteśmy nagle mężczyznami, a tak normalnie to niedojrzałymi chlopcami w krótkich portkach, których kobiety nie potrzebują bo wszystko robią tak samo dobrze albo i lepiej
@damienbudzik:

Uczciwe życie we własnej ojczyźnie i mówienie głośno co nie podoba się w kraju, oraz brak chęci umierania za interesy polityków - to USILNE ŻYCIE W NIM według idioty Marcina Wyrwała.

Ja #!$%@?, przecież to brzmi jakbym był jakimś pasożytem na tej ziemi bo nie chce ginąć za dzieci polityków bezpiecznie studiujące w Londynie.