Wpis z mikrobloga

@N331 serio? PiS kompletnie sobie nie poradził w tamtej sytuacji. Nie było przepisów, pomocy i organizacji. Nawet po paru miesiącach nie było przepisów pozwalających w pełni legalnie przyjąć dzieci z Ukrainy do szkoły.
PiS co potrafi to rozdawać kasę i promować narodowe programy, które rozdają kasę. Przez 8 lat nie udało im się przeprowadzić ani jednej udanej reformy, która byłaby bardziej skomplikowana niż przekazanie komuś pieniędzy i to samo odbyło się po
@Fiszermen XD

silni razem z godziny na godzinę, z minuty na minutę, z sekundy na sekundę, stają się coraz bardziej żałośni w swej platformianej propagandzie - mam przekonanie graniczące z pewnością że nawet wy w te pieprzenie nie wierzycie.
@miki4ever: oceniłem tylko pod względem militarnym. Ja wiem, że to pomoc i organizacja zwykłych ludzi odegrała rolę by nie było kryzysu z uchodźcami.
@Fiszermen: odblokował pożyczkę która unia zaciągnęła na wszystkie kraje wspólnoty, a nie dając któremuś osłabiła by jego gospodarkę na tle innych. Wspaniała robota szkoda że jeszcze rok trzeba będzie na nią czekać.
@Fiszermen To, że po tej stagnacji jaką była poprzednia władza, każdy wypada dobrze, nie znaczy, że jest za co chwalić ten rząd.
Oni już rządzili, to ich #!$%@? Polacy za styl rządzenia, za kłamstwa Tuska, za kolesiostwo.
Sikorski skompromitował się nie raz, Tusk nic nie odblokował bo to nie są darmowe pieniądze tylko ogromna pożyczka o której sposobie wydania nie decydujmy my tylko unia.
@Darek08 xd. No oczywiście, zapomniałem, że w Po wszyscy są kryształowi tylko pisiory kradły, i siebie nawzajem finansowały. Nie wierzę, że ktoś może być tak naiwny - chyba, że ludzie co są urodzeni po 2000 roku to wtedy wiele wyjaśnia