Wpis z mikrobloga

  • 1207
@Fiszermen: Sikorski to najlepszy minister spraw zagranicznych w historii Polski, od dawna tak uważam. Jak średnio przepadam za KO, tak Sikorskiego zawsze szanowałem, porównywać go do ministrów pisowskich to nieporozumienie, nie da się porównać poziomów tych ludzi.
  • Odpowiedz
Sikorski to najlepszy minister spraw zagranicznych w historii Polski, od dawna tak uważam


@macan: Krzysztof Skubiszewski miał jednak więcej osiągnięć, w tym jako osoba. No i Sikorski miał też wpadki jak zamknięcie ważnych ambasad jak w Mongolii, gdzie próbujemy wrócić. Nie mówiąc o niskim poparciu we własnej partii i wśród służb z różnych powodów. Potrzebujemy go i jest dobr w tym co robi, ale trzeba patrzeć obiektywnie.
  • Odpowiedz
@Fiszermen: wyjazd Kaczora z Morawieckim na Ukrainę utwierdził mnie, że jest on Pariasem Europy. I jeszcze jego tekst o misji pokojowej NATO, chciał chyba mieć tak samo słynny bon mot jak jego brat.
  • Odpowiedz
@Fiszermen:

Z którym z polityków USA spotkał się nasz minister MSZ?

Jest mniej istotny od ministra z Kenii dla którego odwołano z nim spotkanie.

Radek jest na czarnej liście w USA... .

Co on robi w USA poza PR (czego brakowało wczesniej(.
  • Odpowiedz
@Fiszermen: ty złotówki z tych 600mld nie zobaczysz na oczy, pójdzie na "ekologię" i inne tego typu bzdety a infrastruktura, szpitale itp dalej będą w głębokiej dupie
  • Odpowiedz
@SzybkiZwinnyOpalony: bo teraz byliśmy zamknięci, ciekawe skąd w dużych miastach tyle ludzie dziwnego pochodzenia i nie piszę tu o wszechobecnych ukraińcach, a hindusach, irakijczykach, gruzinach, czeczenach etc ale no Polska szczelnie zamknięta teraz to dopiero będzie kekw
  • Odpowiedz
@Spring90 już to gdzieś słyszałem w okolicach wchodzenia do UE. Sprawdziło się w #!$%@?. Byłem ostatnio na dworcu, wyglądał jak w latach 90tych. Tak było.
  • Odpowiedz
@SzybkiZwinnyOpalony blisko 60% tych środków to zwyczajny kredyt, a nie odblokowane środki czy jak oni to tam nazywają. Druga kwestią jest to, że to kredytodawca będzie decydował na co środki wydamy i w tym przypadku prawie połowę(46%) musimy przeznaczyć na "cele klimatyczne" i już heheszki z ratowania Siemensa nie są wcale takie śmieszne bo z dnia na dzień robią się coraz bardziej realne. Pomijam inne decyzje szkodliwe dla nas w tym otwarcie
  • Odpowiedz
  • 25
Tusk odblokował 600mld


@Fiszermen: odblokował czy przyja pożyczkę do spłacenia na kiepskich warunkach umowy wstępnej? Znasz ty chociaż kamienie milowe, że się tak cieszysz?
  • Odpowiedz