Wpis z mikrobloga

  • 12
Ale pierwszeństwo pieszego poza ścisłym centrum i przejścia bez świateł przez więcej niż 1 pas oraz gdzie nie ma ograniczenia 30 km/h narzuconego przez wąskość ulicy to po prostu chory pomysł.


@Bejro: Chory pomysł to jest myślenie, że wszyscy nawet do sracza jeżdżą samochodem.
@reddin: Ja jeżdzę wszędzie metrem, bo jest szybciej. Jak autem jest zazwyczaj szybciej w Polsce no to nie będę marnować czasu na kulejącą komunikację miejską.
@reddin: przepisy dot. Pieszego są proste, ale te przepisy nie dotyczą tylko pieszego na pasach. Dodatkowo pieszy też ma obowiązki prawne, o których w ogóle nie wie. Ustawodawca dal pierwszenstwo pieszym, nie rozumiejąc że żadne obowiązki się do zwykłych ludzi nie przedostaną oprócz informacji że pieszy ma pierwszeństwo. I idzie taki pieszy i jedyne co myśli to, to że ma pierwszeństwo.
Pieszego są proste, ale te przepisy nie dotyczą tylko pieszego na pasach. Dodatkowo pieszy też ma obowiązki prawne, o których w ogóle nie wie.


@paul772: To nie jest tak, że po prostu ludzie znają jako tako przepisy prawa jazdy bo musisz na takowe egzamin zdać a żeby popylać z buta nie? XD