Wpis z mikrobloga

Ten filmik pokazuje wszystko co można #!$%@?ć w sytuacji awaryjnej xD

O BMW szkoda gadać bo debil i kropka ale pani kierująca nie lepsza (chociaż i tak się zesracie aLe Un zAJechaUUU mimo, że babka by tam samo się rozbiła gdyby cokolwiek innego przed nią gwałtownie hamowało)

1. Wybór auta - krótkie auta z krótkim rozstawem osi są wybitnie niebezpieczne gdy już wpadną w poślizg, gdyby miała 5 metrowego lincolna towncara to może by wyratowała.
2. Najpierw hamujemy potem skręcamy awaryjnie, tutaj baba rzuciła kierownicą jak frisbee xD
2a. Typ jej zajechał drogę a ona co robi? Bezmyślnie rzuca się na drugi pas, mógł tam już drugi gość ją wyprzedzać z prawej (przypominam w Polsce w określinych warunkach jest to legalne)
3. Nie rób skandynawskiego szarpnięcia, kurde gdyby to był rajd puchar finlandii to baba by pewnie wygrała ten Odcinek Specjalny a tak tylko jebła w barierkę na prostej drodze
4. Guma jest ważna, nie tylko w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) opony jakieś chińskie gówno to nic dziwnego, opona jest ważniejsza od ABSu. Sam mam starego grata bez działającego ABSu a wyratowałem poślizg (w komentarzu będzie wideło)
5. Nie drzyj japy agresywnie tylko skup się na tym aby przeżyć najbliższe 5 kluczowych sekund

PS. w opisie filmu napisali że miałą ok. 100km/h ale licząc słupki to było jakieś 120km/h

#motoryzacja #polskiedrogi #stopcham #wypadek
SzubiDubiDu - Ten filmik pokazuje wszystko co można #!$%@?ć w sytuacji awaryjnej xD

...
  • 84
nie potrafisz kompletnie liczyć


@Damntrain: Czego? Odległości czy o #!$%@? ci chodzi? 10m to ponad 2 osobówki i mniej więcej tyle masz na filmiku pomiędzy nagrywającym i bmw
Czemu po prostu nie wcisnęła hamulca? XD po co ten nagły ruch kierownicą, chłop w BMW #!$%@? ale kobieta mogła z tego wyjść bez szwanku.


@duzeelobenc: Hahah tez mnie to #!$%@?. #!$%@? ta kiera jak w jakiejs gierce, ze juz i tak rekordu toru nie zrobi i #!$%@? to XDD

Pewnie wiekszosc z nas juz zapomniała jak wygladały nasze pierwsze jazdy po zdanym egzaminie...


@dobry23: Stary od egzaminu nie jezdziłem
@adeekk1989: Oczywiście że takich idiotów jak ten z BMW trzeba tępić, co nie zmienia faktu, że rozbite auto kobita zawdzięcza głównie sobie. Tam czasu na reakcję było dość, to BMW hamowało jeszcze zanim zaczęło zmieniać pas. Ona też miała dość czasu aby włączyć kierunek wyprzedzając TIRa i puścić dzbana. Miała czas aby wytracić prędkość. Dosłownie mogła zrobić wszystko. Zamiast tego, ktoś kto dopiero zdał prawko, w trudnych warunkach, jedzie dużo szybciej