Wpis z mikrobloga

W ostatnim odcinku, w którym gościem był prof. Sean McMeekin zapowiadałem konkurs. Przyszedł mi do głowy pomysł (czy słuszny?) żeby od teraz zawsze w ostatni piątek miesiąca rozdawać najlepsze moim zdaniem premiery historyczne. Taką jest niewątpliwie „Wojna Stalina”. Zatem jutro o godzinie 18:00 będę miał dla Was egzemplarze tej książki. Konkurs ograniczam tylko do coraz liczniejszej rzeszy patronów i subskrybentów kanału (najniższa kwota wsparcia zaczyna się już od 10 zł, są serie dedykowane członkom klubu „Historii jakiej nie znacie”, a będzie ich więcej, zatem zapraszam). Jak będzie wyglądał konkurs? Otóż. Pytanie pojawi się w piątek punkt o 18:00 zarówno na Patronite, jak i jako wersja audio na Sp0tify. Będzie miało związek z tematem rozmowy z moim gościem. Dla uważnych słuchaczy będzie proste, zatem jak ktoś lubi konkursy to zapraszam.

Mój patronite
Mój Spotify

#konkurs #rozdajo #historia #ksiazki #czytajzwykopem #literatura #wojsko #gruparatowaniapoziomu #ciekawostkihistoryczne #iiwojnaswiatowawkolorze #iiwojnaswiatowa
Historia_Podcast - W ostatnim odcinku, w którym gościem był prof. Sean McMeekin zapow...

źródło: Remove background project

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach