Wpis z mikrobloga

Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?
Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u kobiety jak czystość, niewinność, szlachetność. Taka dziewczyna nigdy nie straciła kręgosłupa moralnego, nigdy nie zrobiła nic wbrew sobie. Jest jak nierozwinięty, rzadki kwiat, który trzeba pielęgnować, żeby pokazał swoje piękno.
Wam wmówiono, że rozwiązłość, niedbanie od swoją duchowość i posiadanie stada partnerów seksualnych to coś normalnego.
Spotkajcie się kiedyś z jakąś osiemnastoletnią dziewczyną z dobrego domu. Zobaczycie, że w towarzystwie takiej osoby sami poczujecie się lepszym człowiekiem.
Ogólnie życiowo "czyści" ludzie, niezabrudzeni życiowym brudem/grzechem, są pięknymi duchowo ludźmi.
Żadna kobieta, która żyła w grzechu, była rozwiązła, żyła egoistycznie nie da wam tego co młoda dziewczyna, która nie poznała tej złej strony życia.

#duchowosc #religia #czystosc #dziewica #malzenstwo
zloty_wkret - Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od sieb...

źródło: 8gnzbx

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?

Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u kobiety jak czystość, niewinność, szlachetność.


@zloty_wkret: A więc to o to chodzi w tej lekkiej pedofilii. Dzięki za wyjaśnienie
  • Odpowiedz
@zloty_wkret Wiesz co, znałem jedna taka która była z facetem 10 lat starszym będąc w wieku 25 lat i pewnego dnia wyrzucił ją z domu w środku nocy bo chciała sobie zacząć wprowadzać jakichś obcych typów do łóżka więc nie jestem przekonany do Twojej koncepcji.
  • Odpowiedz
haha typ co nie moze zaruchac i dorabia do tego ideologie XD


@Frezeek: ahahaha, przegryw incel co by dziewice chciał a nie kobietę po 15 związkach, 60 partnerach seksualnych i 10 gangbangach
  • Odpowiedz
@swiadomy_anakolut juz spiesze z wytlumaczeniem bo facet jak jest swiezy i mlody niewinny itp to jest dla wiekszosci kobiet ( nie wszystkich ) nie atrakcyjny nie ogarniety nie ukozony finanse i wogile faceci chca mlodej niedoswiadczonej bez hajsu moze byc a dla kobity facet ma byc doswiadczony ustatkowane zycie itp od co
  • Odpowiedz
@naksu: to teraz ja prosze o badania na ten temat czy jednak wyssane wiadomo z czego. brzmi i jest to absurdalne. to tak jakbys mowila ze politycy to wiekoszsc obywateli xD
  • Odpowiedz
Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?


@zloty_wkret: xDDD Bo są bardziej doświadczone. Dzisiejsze 23 latki miały więcej partnerów seksualnych niz dzisiejsze 53 latki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@zloty_wkret poczujecie się lepsi bo przed sobą macie młodego naiwniaka niedoświadczonego życiowo, natura drapieżnika to nic złego i każdy kogoś wykorzystuje, ale to się grooming nazywa
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: brzmisz jak adwokat nambla albo ksiądz. Jak chcesz znaleźć "czystą" dziewczynę, to byś musiał wśród bardzo młodych szukac. Dosłownie dzieci. Ja już młody nie jestem, ale kiedy jeszcze byłem nastolatkiem, doświadczyłem tego, jak się młodzież bawi. I tak samo było przede mną, przed Tobą i tak dalej. Dla dobra tych młodych dziewczyn, zainteresuj się rówieśniczkami albo celibatem.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Oczywiście, że masz rację, ale większość woli jakieś zajechane lambadziary...i jeszcze sobie tłumaczą : "przeszłość nie ma znaczenia" xD No ale...tanie mięso to niech psy jedzą.
  • Odpowiedz
Tekst napisany przez 40-letniego oblecha, któremu znudziło się ruchanie równolatek i zamarzył sobie barely legal czystej nastolatki, którą bedzie mógł łatwo omotać i nią manipulować. Jeszcze wrzuca jakieś wysrywy o pseudo-duchowości...
  • Odpowiedz