Wpis z mikrobloga

@Trabancik: Ja zauważyłem, że dobrze jest na początku pokazać się z dobrej strony (oczywiście bez przesady), a potem powoli, bardzo powoli obniżać poziom. Po jakimś czasie można się już totalnie #!$%@?ć, a oni wciąż mają obraz bardzo solidnego pracownika i tylko myślą sobie: "to musi być naprawdę skomplikowane, jeśli nawet jemu tyle zajmuje". A ja sobie zrobię w godzinę i potem kilka godzin czytania Wykopu.
Przypominam z rana żeby w pracy robić tylko tyle za ile wam płacą, nie mniej nie więcej.


@Trabancik: ale kumacie, że jest wiele firm, które szukają ludzi na stanowiska kierownicze w ramach rosnących potrzeb i biorą tych zaangażowanych regularnie? W sensie jak Wam odpowiada siedzenie na stanowisku i pensja 1:1 co macie, to faktycznie nie ma co się wysilać. Ale mnóstwo podmiotów zamiast wydawać 20k na rekrutacje i czekać 2 miesiące
tylko tyle za ile wam płacą, nie mniej nie więcej. Żadnego wychylania


@Trabancik: Wole nie. Sporo się nauczyłem robiąc trochę więcej niż stanowisko ode mnie wymaga. Poza tym w tym roku znowu mam dostać podwyżkę z tego co się orientuje. Dzięki za radę jednak :)
Znam też takich co siedzą i siedzą tak samo przez te ileś lat i się nie wychylają. Pytanie co dalej będą robić jak stracą tę robotę
@Trabancik: ja robię więcej i dostaje podwyżki ale mam szefa Amerykanina więc może inaczej ceni moja pracę xd oczywiście nie zajeżdżam się, wystarczy trochę własnej inicjatywy przy okazji by być ponad takimi robakami jak OP
bo wam się udało. Jakby związek nie wyszedł to potem są kwasy w pracy.


@mstasiek: duża firma inne departamenty, chociaż poznaliśmy się jak pracowaliśmy w jednym, a potem przez jakiś czas u jednego dyrektora. Który swoją drogą też poznał swoją żonę u nas w pracy jak jeszcze nie był dyrektorem.
@Trabancik:

Przypominam z rana żeby w pracy robić tylko tyle za ile wam płacą, nie mniej nie więcej. Żadnego wychylania, robienia dodatkowej pracy za darmo, nie #!$%@? innych.

ech to musi być bejt, przecież każdy robi to co #!$%@? chce ( ͡º ͜ʖ͡º)

@muszyna_skarbzycia

@Trabancik: najlepsze mozliwe podejscie


a, i nie pakujcie sie w zadne zwiazki w robocie, sprawdzone, nie polecam xd


Łatwo mówić, ale gdzie indziej poznać różowa po 30 jak nie w pracy ¯_(ツ)_/¯ W pewnym wieku możliwości poznania kogoś drastycznie się zawężają. Albo internet, albo praca.