Wpis z mikrobloga

@fallenArtist: w takiej kwocie 4 lata temu kupiłem w salonie pierwszą motorynkę 300ccm (to już taka na prawo jazdy motocyklowe) i jeszcze zostało parę groszy na drobiazgi. Mają kurła rozmach jak na zebrakow

I do tego jeszcze miałem kask z szybką!
  • Odpowiedz
@ZdumionyMariusz: Nowy Romet 125cc w Polsce kosztuje 7k PLN, z silnikiem spełniającym europejskie normy emisji i w ogóle. Tam pewnie kupisz nówkę za 3-4k PLN, a używanego to już w ogóle za grosze xD

20k, chyba na spłatę długów w Szwajcarii których rzekomo nie ma
  • Odpowiedz
@wuadek: No ale honda to i w Polsce kosztuje 2x tyle co Romet i wyskakujesz z 15-20k za markowego. Będąc takim biedakiem jak muminy kupujesz generyczne g---o, aby było nowe i płacisz połowę.

Jeśli honda 1,8k USD (7,2k PLN), to wiele się nie pomyliłem z ceną 3-4k PLN za generyczny motorek.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Dram to stara konstrukcja, chyba w Tajlandi to robią, technicznie to tak ze 30 lat do tyłu, ale chyba o to chodzi. Poza tym tam rynek mocno regulowany, jak u nas przed unią. Ten Dream może być w cenie sredniej dla segmentu. Tu chyba juz nie ma za bardzo na czym urwać z ceny. Ogólnie to ja osobiście jestem fanem dźwięku tego silnika, gdyby u nas za 1,8k usd
  • Odpowiedz