Wpis z mikrobloga

Przejechałem się Ambasadorem, 25 kilometrów zrobione. Przeliczyłem się i mnie wszystko boli xDD Co ciekawe nogi nie, mógłbym jeszcze ze 100km zrobić. Za to żebra, wszystko w okolicy płuc i kręgosłupa to jeden ból x)

Co najlepsze tego bólu nabawiłem się w pierwsze 10-20 minut jazdy. Wyprzedził mnie taki jeden i mi się ambicja włączyła xD Tyle że on jakiś superrower, aero kask, ciuchy przylegające do ciała.. A ja na pięćdziesięcioletnim krzywym ambasadorze, w skafandrze i jeansach. No szans nie było, ale taki głupi już jestem xD

Ale nie zniechęca mnie ten ból. To tylko oznaka że jestem zasiedziały jak nigdy- bo nigdy takiego bólu nie miałem. Trzeba podciągnąć kondychę, jak się wykuruję to w trasę od nowa. Tyle że spokojniej (póki znowu ktoś mnie nie wyprzedzi xD) Mam wielką ochotę jeździć dużo więcej niż w poprzednich latach, ale zobaczymy jak życie pozwoli..

https://www.strava.com/activities/10807788850

Potem chyba na jutuba wrzucę filmik z trasy. Czemu nie, gorsze śmieci tam trzymają.

#biedatech (tag na mój złom) #strava #rower #rowery #starerowery #zzr #romet #stomil
DonRzoncy - Przejechałem się Ambasadorem, 25 kilometrów zrobione. Przeliczyłem się i ...

źródło: IMG_20240221_161809

Pobierz
  • 4