Wpis z mikrobloga

Wygląda mi to na spoko działkę dla ludzi pracujących hybrydowo:

https://www.olx.pl/d/oferta/dzialka-budowlana-boza-wola-gmina-jablonna-CID3-IDYPyXa.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=6

Jest przyklejona do Nowego Dworu Mazowieckiego, który miastem jest delikatnie mówiąc takim sobie, no ale w 5 min samochodem mamy podstawowe wygody miasta powiatowego typu biedra, szkoła, przychodnie, kfc i mcd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Realne 5 minut, a nie 5 minut do granicy.

Niestety daleko do przystanku kolejowego Janówek, więc z buta chodzenie odpada, ale samochodem znów można śmignąć w moment, bo to dwa kilometry tylko, a potem w około 35 min KM do Waw. OK dla kogoś, kto jeżdzi 1-2x na tydzień. Alternatywnie można podjechać samochodem do Legionowa na P&R.

Dojazd samochodem rano do centrum Warszawy zabiera koło godziny (do 1:30h jak się źle ułożą światła) więc samochodem nie polecam.

Obok zaraz jest mały lasek oraz teren spacerowy nad Wisłą.

W okolicy tylko domy jednorodzinne bez ciasnej zabudowy, z przodu póki co brak somsiada (od strony przyszłego tarasu).

Media - nie ma kanalizacji niestety, a Jabłonna ssie jeśli chodzi o projektu infrastruktury.

Cena jak na dzisiejsze czasy do przyjęcia.

Nie jestem w żaden sposób związany z właścicielem, po prostu zauważyłem w miarę ciekawą ofertę, może komuś z #warszawa podpasuje.

#nieruchomosci
  • 3