Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawi mnie że on się nawet już nie kryje z tym że chodzi o smarowanie deweloperom. Inni to coś chociaż próbują kręcić że młodzi, że trzeba pomóc rodzinom itd, a ten wprost że trzeba sypać deweloperom i podaje jakieś z dupy argumenty xddd Ludzie oczywiście się burzą bo każdy doskonale widzi jak bardzo deweloperzy biedują i dlatego nikt tych bajek nie kupuje. Tusk powinien prędko go zdymisjonować #nieruchomosci
gnt_1 - Najbardziej bawi mnie że on się nawet już nie kryje z tym że chodzi o smarowa...

źródło: temp_file7388273975678592470

Pobierz
  • 6
@gnt_1 @onomatopejusz @Yuri_Yslin
Ja tu widzę dwa powody takiej gadki.
1. PiS wywalił im ceny i oczekiwania tak wysoko, bez tej jego gadki rynek by zamarł, a hajs z bk2 musi się przemielić
2. Chcą ten program maksymalnie obrzydzić aby beneficjenci sami się domagali niespełnienia obietnic

Ja nie wiem co się wydarzy, ale Białek przewidział odwrócenie trendu właśnie na ten rok. A on raczej do tej pory miał trafne prognozy. Gdyby uwalili
pastibox - @gnt1 @onomatopejusz @YuriYslin 
Ja tu widzę dwa powody takiej gadki.
1. P...

źródło: temp_file348195589193536371

Pobierz
@Yuri_Yslin według mnie grają. Bk0 do końca 2025 to strzał w mordę przed wyborami. Może to wprowadzą, ale tak żeby rzeczywiście ceny nie rosły może z limitem ceny za M2. Deweloperzy moga spokojnie startować z nowymi budowami bo mają spory zapas na marży a rynek wtórny jeszcze długo będzie pamiętał aktualne ceny ofertowe z raportów i trzymał.