Wpis z mikrobloga

Mireczki. Mam smartny plan.

Chce zrobić kompendium wiedzy o technikach negocjacyjnych pośredników #nieruchomosci i jak na nie reagować. Kupowałeś niedawno mieszkanie i chcesz się podzielić doświadczeniem? Pisz proszę jak pośrednik chciał negocjować.

Podzielimy to na części przed sprzedażową (tj. przy oglądaniu mieszkania) oraz negocjacji ceny. Jak będzie żarło to będę robić tegularne aktualizacje.

Co Wy na to?

#kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remont #remontujzwykopem #negocjacje
  • 17
@KromkaMistrz: to są chyba różne szkoły. pójdź se na rozmowę kwalifikacyjną do dowolnego celebryckiego biura to będziesz miał na dzień dobry godzinny wykład z behawioryzmu, emocji w procesie zakupowym, kreowaniu potrzeb itp itd
@KromkaMistrz: typowa technika negocjacyjna, to w przypadku wizyty pośrednika u sprzedającego wyolbrzymianie wad mieszkania, aby sprzedający nabrał wątpliwości, czy sprzeda i czy cena nie za wysoka.
@avatarr to przeciwieństwo tego co robi druga połowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile razy już widziałem sytuację gdzie pośrednik obiecywał że sprzeda z 50-100 tys drożej, tylko po to aby pozyskać ofertę. A potem obniżać cenę ( )
@affairz takie rzeczy mają sens właśnie na spotkaniach pozyskowych. Bo jednak pośredników jest tak dużo, że wyróżnić się jest ciężko. I potem idziesz do sprzedającego świecie przekonany że masz dobrą ofertę, dobrego skilla i umiesz to pokazać, ale on wybierze ofertę agencji która weźmie od niego 0.5-1%. Żeby sobie nadrobić u kupującego co go nie obchodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@forfiterex absolutnie, bo moja praca nie jest dla nikogo szkodliwa. Pracuje tylko z klientami którzy chcą ze mną pracować i potrzebują mojej pomocy, nie pobieram prowizji od kupujących, więc nie zmuszam ich do korzystania z moich usług. W jaki sposób moja praca ma być szkodliwa?