Wpis z mikrobloga

warto o tym pamiętać, kiedy npc z widłami w ręku, na traktorkach zakupionych dzięki unijnym dotacjom, uniemożliwią wam dojazd do pracy. A na przejściach granicznych razem z Panasiukiem i innymi braunistami będą blokować transport i szerzyć rosyjską propagandę ¯\(ツ)/¯ #bekazpisu #protest #ukraina #beakzpodludzi #konfederacja #polityka
gardzenarodowcami - warto o tym pamiętać, kiedy npc z widłami w ręku, na traktorkach ...

źródło: IMG_2679

Pobierz
  • 27
@gardzenarodowcami: Tak tak. Lepiej żeby dali się zniszczyć, bo ukraińskie interesy oligarchów ważniejsze. Co Ty człowieku w ogóle wygadujesz. Mają stać, i patrzeć jak ich praca jest niszczona? Co mają zrobić, jeśli koszty produkcji przewyższają cenę sprzedaży tego co produkują przez cały ukrainski syf?
Dotacje? Myślisz że one są za darmo? Głupi ciągnik kosztujący 400k bez dotacji, teraz kosztuje z 600k z dotacją, a no i powodzenia u dealera bez dotacji.
@BomBom: ja to byłem neutralny co do tych protestów i jeżeli chcieli coś zamanifestować to spoko, ale pojawienia się konfederackiej i prorosyjskiej szurii, która wykorzystuje sytuację do szerzenia rosyjskiej dezinformacji i jeb*nia w ukrainę, skutecznie mnie do nich zniechęciło. Komisarz ds rolnictwa jest pisowcem, pis zezwolił na wjazd tego zboża, więc niech nie utrudniają ludziom życia i z tym gnojem jadą na nowogrodzką¯\(ツ)/¯
Myślisz że one są za darmo?


@BomBom: Myślę że są za darmo. Nikt mi i moim bliskim nie daje za darmo nic, nie dopłaca do niczego, nie daje zniżek na nic i nie wychodzę co rok i nie jęczę dej dej dej dej. Patrząc jakimi maszynami przyjeżdżają na te protesty to widać rolnicy z głodu umierają.
@rudi-meyer: Tak tak, zwłaszcza jak nie ma na kolejną ratę bo biznesplan nie założył ciągnięcia syfu za darmo z upadliny, wtedy to na bogato żyją - najbardziej jak wbija komornik.

Ciebie jakby #!$%@? z roboty, to też byś pewnie nie narzekał prawda? Przecież tyle się nachapałeś to sobie radź, no po co ci praca, nie umrzesz z głodu patrząc na to jakie masz auto, pewnie dom i inne rzeczy no to
@BomBom: ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sprytnie ominąleś fakt że za cały ten burdel odpowiada PIS. Na który to rolnicy głosują, a który to pomógł #!$%@?ć rynek rolny.

Mimo wszystko duda
Ciebie jakby #!$%@? z roboty, to też byś pewnie nie narzekał prawda


@BomBom: Tysiące ludzi są zwalniani z roboty co dzień i co? Lecą z widłami do urzędu żeby coś z tym zrobił i im DAŁ.
Dej dej dej dej #!$%@? i tak od zawsze wieśniaki pieprzone. Mogą z górnikami piątkę przybić.
@rudi-meyer: A ktoś im broni protestować? No własnie.


@BomBom: Bo ludzie muszą #!$%@?ć i nie mają czasu ani pieniędzy żeby sobie stać na granicy? Co mają wieśniaki do roboty zimą? Pół roku pierdzą w stołek i tak.

Jakby poszli do prawdziwej roboty to by zobaczyli jak wygląda prawdziwe życie, parobki od siedmiu boleści.
Maszyny z dotacji, pól roku nic nie robią, i ciągle tylko DEJ DEJ DEJ bo susza, bo