Wpis z mikrobloga

Lewactwo w postaci krytyków filmowych jak zwykle nie zawodzi xD
Trzymam się od tego kanału z daleka bo wiem "czym to pachnie" ale z ciekawości chciałem posłuchać coś na temat tych nowych Sami Swoi
Największy minus filmu według niego to uwaga
Brak silnej i niezależnej kobiety na pierwszym planie
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
I ogólnie feministyczne brednie że za mało kobiet, nie odgrywają ważnych ról itd
I drugi minus
Ukrainiec pokazany tak jak było w rzeczywistości na kresach
Ukrainiec kolaboruje z Niemcami podczas wojny, wrogo nastawiony do Polaków, podły człowiek itd
No jak to przedstawiać naszych "braci" Ukraińców w negatywnym świetle ONUCO ONUCO TY xDDDDDDDD
(Od 14:10)
#film #kanalzero #bekazlewactwa
Cosipi - Lewactwo w postaci krytyków filmowych jak zwykle nie zawodzi xD
Trzymam się ...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cosipi: mnie rozwalił Kutz, który powiedział, że współczesne polskie filmy są beznadziejne, ale nie oglądał ich w ogóle XD Tak to może sobie powiedzieć łykopek, ale żeby reżyser coś takiego palnął XD
  • Odpowiedz
@Cosipi: ostatnio czytałem recenzję filmu z postaciami Ajnosami i recenzent skrytykował film za Japonkę grającą Ajnoska nastolatkę w głównej roli. Jakiś czas przed tym czytałem, że jest dosłownie jeden odnotowywalny aktor Ajnus. Jest to aktor teatralny będący mężczyzną w średnim wieku.
@missioncritical: to już nie można czegoś skrytykować bo jest to równoważne z zesraniem się?
  • Odpowiedz
@szachrai: Ci krytycy mają mniejsze pojęcie o filmach niż osoba, która te filmy ogląda dla funu.

Ewentualnie dostają dużo kasy za pisanie tych bredni.
  • Odpowiedz
Nie ma nic bardziej bezużytecznego niż zawodowi krytycy filmowi


@szachrai: no, i dlatego OP się przyszedł zesrać, że on, co prawda, nie ogląda ale chciał obejrzeć z ciekawości xD
No i masz babo placek - tęcza!
I nieszczęście gotowe.
  • Odpowiedz