Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich!
Podsumowanie kolejnego miesiąca z copy trading na Binance z drobnym komentarzem. Dzisiaj niestety nie będzie interesująco.. Część z Was pewnie liczy że się wyzerowałem, a inni że będzie 100x i że warto w to iść. Niestety dzisiaj nuda.
Szybkie przypomnienie:
2 miesiące temu wrzuciłem 100$. Miesiąc temu było 180$. Azjata który grał moim kapitałem zaczął tracić i zwiększył minimalną kwotę gry na 1000$. Musiałbym dorzucić 900$. Postanowiłem wypłacić wszystko - około 140$. Wrzuciłem to w 3 traderów po równo. U jednego grę zatrzymał stop loss ustawiony na 50%, inni zarobili. Aktualnie mam 130$ i trzymam się tych dwóch traderów.
Dostaje dużo wiadomości z pytaniem czy warto? Moim zdaniem NIE. Większość wykopków z którymi rozmawiałem wyzerowali. Co warto…? (Moim zdaniem)
Drobny komentarz:
Jestem w krypto już 3-4 lata. Popełniłem wiele błędów. Kupowałem eth po 4200$, doga po 0,3$, safemoony itp. Moje portfolio było -70%. Na szczęście strategia DCA pozwoliła mi nadrobić wszystkie straty. Tego bym się trzymał. Spokojne kupowanie co miesiąc, a nie grę na dźwigni i wiarę w Azjatów że zrobią x100. Spróbujcie zrobić x2 i będzie pięknie. Przynajmniej nie stracić. Oczywiście na aktualnym rynku ciężko już coś kupować tanio(z moim skillem) i już skończyłem dokładanie. Okazje na pewno jeszcze są - jak zawsze, ale nie dla mnie.
Wszystkich plisujących wpis zawołam przy znacznej zmianie portfela np. wyzerowaniu lub znacznym zysku
To nie jest porada inwestycyjna ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kryptowaluty
p3oo1 - Witam wszystkich!  
Podsumowanie kolejnego miesiąca z copy trading na Binance...

źródło: IMG_0957

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz