Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich!
Podsumowanie kolejnego miesiąca z copy trading na Binance z drobnym komentarzem. Dzisiaj niestety nie będzie interesująco.. Część z Was pewnie liczy że się wyzerowałem, a inni że będzie 100x i że warto w to iść. Niestety dzisiaj nuda.
Szybkie przypomnienie:
2 miesiące temu wrzuciłem 100$. Miesiąc temu było 180$. Azjata który grał moim kapitałem zaczął tracić i zwiększył minimalną kwotę gry na 1000$. Musiałbym dorzucić 900$. Postanowiłem wypłacić wszystko - około 140$. Wrzuciłem to w 3 traderów po równo. U jednego grę zatrzymał stop loss ustawiony na 50%, inni zarobili. Aktualnie mam 130$ i trzymam się tych dwóch traderów.
Dostaje dużo wiadomości z pytaniem czy warto? Moim zdaniem NIE. Większość wykopków z którymi rozmawiałem wyzerowali. Co warto…? (Moim zdaniem)
Drobny komentarz:
Jestem w krypto już 3-4 lata. Popełniłem wiele błędów. Kupowałem eth po 4200$, doga po 0,3$, safemoony itp. Moje portfolio było -70%. Na szczęście strategia DCA pozwoliła mi nadrobić wszystkie straty. Tego bym się trzymał. Spokojne kupowanie co miesiąc, a nie grę na dźwigni i wiarę w Azjatów że zrobią x100. Spróbujcie zrobić x2 i będzie pięknie. Przynajmniej nie stracić. Oczywiście na aktualnym rynku ciężko już coś kupować tanio(z moim skillem) i już skończyłem dokładanie. Okazje na pewno jeszcze są - jak zawsze, ale nie dla mnie.
Wszystkich plisujących wpis zawołam przy znacznej zmianie portfela np. wyzerowaniu lub znacznym zysku
To nie jest porada inwestycyjna ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kryptowaluty
p3oo1 - Witam wszystkich!  
Podsumowanie kolejnego miesiąca z copy trading na Binance...

źródło: IMG_0957

Pobierz
  • 66
Dlatego ludzie się zrażają do krypto bo robią podobnie jak Ty, jak się nie znacie to kupujcie tylko coiny w stylu BTC, ETH, żadnych dźwigni chyba że macie hajs do #!$%@? no i cierpliwości dużo bo to wymaga czasu, z każdym kolejnym ATH mnożnik zarobku się zmniejsza
ja to pół roku już skupiłem btc i eth, wszystko pod wpływem i będąc najaranym, aczkolwiek w pracy oglądałem phila itp,
no tak jestem w pociągu ale ładnie na plusie, częściowo realizować zyski będę świeżo po halvingu,ba jak nie przed
@p3oo1: Dzięki za Twoje posty bo zainteresowałeś mnie mocno. Już myślałem że mi podałeś na tacy sposób na darmowe piniendze, niestety "reality is often disapointing". Chociaż nadal mnie kusi żeby tak co miesiąc jakąś drobną kwotę dawać azjatom do zabawy. Siądzie to siądzie. Nie to wiele nie stracę. Tylko jak sobie pomyślę, że niewiele na tym mogę zyskać (przy małych kwotach) a mam ściągać na siebie uwagę skarbówki to już blednie
@p3oo1: Ci co chcą spróbować niech sobie potestują tę opcję na demo. Mock czy coś takiego się nazywa, skopiować sobie kilku traderów i zobaczyć jak to wygląda. Ja tak zrobiłem. i Wynik jest średni z moich obserwacji. Bo jeden się wyzerował totalnie, drugi co zarobił to #!$%@?ł, trzeci trochę lepiej jak ten drugi. Jednym słowem loteria

Jedna prawda jest taka, że jak sam sobie nie wypracujesz jakiegoś schematu zarobku na krypto,