Wpis z mikrobloga

Jeśli to tylko taniec to niech każda różowa która tak uważa zatańczy tak z własnym ojcem. Żadna na to nie pójdzie.


@LeVr: Ale co to jest za argument xd To, że z kumplem poszedłbym na wino za garaże, a z profesorem mniej wypada, to nie znaczy, że to nagle złe xd
Btw ludzie tańczą bachatę nawet na pierwszy taniec weselny, nie wiesz, o czym mówisz.

Bo to niezręczne ze względu na
@wstanczyk nie wyciągnąłeś tego co istotne z komentarza @vorio
W taki sposób myśląc to żadna analogia nie ma sensu bo przecież każdy przykład jest inny od źródłowego.

A akurat jest trafna wg mnie, bo nie chodzi o to na czym polegają obie aktywności tylko o moralność. Cały czas dyskusja się wokół tego kręci, a Twój komentarz odciąga temat.

To tak jakby gdyby częścią tańca był seks oralny i nie rozwodzić się nad
@LeVr: Dla przegrywów nacechowany seksualnie jest nawet kontakt wzrokowy z kobietą, dlatego tylko na wykopie jest taki shitstorm z Lewandowską, bo przecież powinna w domu z dziećmi siedzieć.
A akurat jest trafna wg mnie, bo nie chodzi o to na czym polegają obie aktywności tylko o moralność.


@Wolfers: A co ma moralność z tańcem wspólnego? Ja tu widzę cały czas, że część mirków, która nigdy żadnego socialowego tańca nie ćwiczyło się mądrzy, bo po prostu nie znają tematu. I to wcale nie jest odkrywcze, że ludzie spoza tego świata tak myślą.

To tak jakby gdyby częścią tańca był seks
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:
Jaka tragedia musi być w relacjach damsko męskich współczesnych czasów, jeśli Wielki Roberto, Król Przedpola, Cudowne Dziecko Dmuchanego Pęcherza, Gargantuicznie Bogaty Pieniężny Chad jest w tak bestialski sposób traktowany przez podrzędną karynke z #!$%@? Górnych, która gdyby nie jego wybitny talent i mózg lvl expert, w najlepszym wypadku byłaby dzieciatą kurą domową na posługach brzuchatego łysiejącego małżonka, który dla sportu by jej raz na jakiś czas przylał kablem od prodiża
@wstanczyk jeśli dla Ciebie taniec a wizyta u ginekologa to samo to nie mam pytań.
Do ginekologa kobiety nie chodzą bo lubią.
Mamy inne poglądy i to tu nie jest istotne, natomiast wspominasz o małżeństwie i tak Lewandowska tak się składa że ma męża, ale jednak obserwujemy wysyp aktywności jej z innymi facetami.
Widzę, że się irytujesz, a to samo można powiedzieć o twojej opinii, to są twoje "mądrości".
Wspominasz też o
ale skąd to oburzenie w was wykopki, #!$%@? się polek jest już od dawna ustandaryzowane, polecam wybrać się na ibize czy nawet do walencji i w sezonie poznać się z jakimiś lokalsami, lubią być wylewni i opowiadać o sezonowych polkach xDD