Wpis z mikrobloga

Przejrzałem (pobieżnie) wpisy na twitter Bodnara i Ziobry (obaj na stanowisku ministra sprawiedliwości), a potem Zbigniewa Rau i Sikorskiego (obaj na stanowisku MSZ), w przypadku ekipy PIS skupiałem się na wpisach sprzed września, czytaj, przed wyborami, i tak:

Bodnar:

Wizyty w krajach zagranicznych, spotkania, budowanie kontaktów

Działalność w polsce, podlinkowane artykuły opisujące jego działania


Ziobro:

Unia zła

Niemcy złe

Tusk zły

Aby nie było, że tylko hejtuje, to parę wpisów o sobie dodał (lub wychwalające PIS)


Rau:

Tusk zły

Rau dobry, głównie wrzucane kopiuj-wklejki życzeń po angielsku


Sikorski:

Wydaje się jakby ziom więcej siedział w samolocie latając wszędzie gdzie się da, budując relacje, niż w Polsce

Tony artykułów z całego świata które cytują jego wypowiedzi z niezliczonej ilości konferencji ogólnoświatowych

Reprezentacja Polski na arenie międzynarodowej over 9000


Oczywiście porównanie tylko dwóch stanowisk, w dodatku zrobione na odwal się, bardzo mała próba, no ale przecież od razu widać, że PIS PO jedno zło...

#bekazpisu #sejm #polityka
  • 10
@ojek: dziękuje za te obiektywną ocenę bez pokazania przykładów wypowiedzi, jest to bezcenne źródło dezinformacji xD W dupie mam obie strony, ale jak już coś robisz to wypadałoby pokazać że tak faktycznie jest.
podstawowy problem - PiS wszystko robił pod słupki w sondażach


@mexi: PO/KO robi i robiła to samo podczas poprzednich rządów. Miał być kredyt 0% ale nastroje społeczne się zmieniły to zdanie ekspertów też się zmieniły jednak nie będzie xD

Miało być paliwo po 5zł jedną decyzją, bo pisowcy zawyżali marże i kradli, ale jednak się nie da i zaraz będzie po 7zł xD

Także oni są siebie warci :)
via Wykop
  • 4
@Zeudos: Ziom, ale zdajesz sobie sprawę, że ich profile są publicznie dostępne, nie? Jak chcesz sprawdzić, to to jest 2 minuty klikania (tyle mi zajęło). Jesteś niepoważny jeśli myślisz, że będę robić dokumentację do posta na portalu ze śmiesznymi obrazkami (tym bardziej że jasno piszę, że porównanie zrobione na odwal)...