Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób posiadajacych #airpods max - jak sprawują się te słuchawki w kontekście redukcji hałasu, wyciszania tła otoczenia? Czy to działa tylko na hałasy szumiace typu zgielk w centrum handlowym, samolot itd, czy zadziała również na hałasy wydawane przez dajmy na to, 2 kilkuletnie diabelskie nasienia mieszkające nade mną, których ulubiona zabawa jest przesuwanie po podłodze stolika i krzeseł przez kilka godzin dziennie?

Czy ta opcja działa jak coś gra z tych słuchawek jakas muzyka, czy można sobie wyciszyć trochę świat tak o i jednocześnie niczego nie słuchać?

Mysle jeszcze nad #beats studio pro

#apple
  • 4
@Shyvana: mam zwykłe AirPodsy Pro więc w przypadku Max będzie tylko lepiej. No najlepiej one sobie radzą na szumy, ale słychać wyraźną różnice z włączonym ANC przy innych dźwiękach. Nie jest już wtedy tak dobrze, ale i tak jest ciszej i bardziej komfortowo. Można mieć ANC bez puszczania żadnej muzyki i działa to bardzo dobrze, wiadomo bardziej słychać tło bo nie ma muzyki zagłuszającej, ale często siedzę z samym ANC bez
@Shyvana: A więc po kolei, bo jestem dumnym posiadaczem maxów XD
drogie cholerstwo strasznie, nie opłaca się kupować teraz bo w tym roku wychodzi Max 2, ale kilka słów ode mnie:
1. Porównanie do WH-1000XM3 ( @lagomorph ), a właścieiw XM5 z których sie przesiadłem - ANC lepsze imo, lepiej sobie radzi z szumami i randomowymi dźwiękami. XM5 lżejsze i bardziej kompaktowe, ale Maxy dużo bardziej odcinają od rzeczywistości. Jakość dźwięku,
naktergal - @Shyvana: A więc po kolei, bo jestem dumnym posiadaczem maxów XD 
drogie ...

źródło: IMG_1155

Pobierz
via Android
  • 0
@naktergal ehh no właśnie chyba jednak zrezygnuje z tych maxow z kilku powodów - potrzebuje słuchawek na teraz bo się uczę w tym roku do egzaminu zawodowego, nie mam czasu czegac na maxy 2 pod koniec roku, a jednocześnie cebula nie pozwala mi kupić 'starego' modelu na chwilę przed nowym, co ma być podobno w podobnej cenie.
Czytalam też, że maxy nie do końca sprawdzają się z telefonem na androidzie - o