Wpis z mikrobloga

  • 1
@ipkis123: przejąć? Przecież RODy i tak są własnością miasta. Teren jest tylko wydzierżawiony obywatelom.

ogólnie są jakieś głosy, że RODy mają zniknąć, że wzięły się porównania go do parków? (dobrze że nie do puszczy kampinowskiej)
-widziałeś Central Park? No właśnie. Ludzie z tego korzystają

-ale po parku mogę chodzić, po ogrodach i altankach RODu już nie

-dlaczego chcesz mieć blok 10 piętrowy w tym miejscu?

-co

-ooo ile za wpis? powiedz nam. Dużo was tam?

-co


@FOTEL: do tego to trzeba usiąść na spokojnie
  • 1
@Aguirre_gniew_brzozy: już za późno, temat jest bardzo gorący. Aż uważam to za zabawne.

nikt:
nic:
wykop: jak myślicie, zabetonować ROD czy nie?

ale prawdę mówiąc jakbym miał oszczędności (teraz nie mam bo jestem świeżo po remoncie) to zainwestowałbym w takiego RODa.
@ChamskoCytuje

@FOTEL: Bo ROD to nie park, nie możesz sobie tam tak po prostu wchodzić, kiedyś mieszkałem niedaleko ROD i normalna brama wjazdowa była na jej teren, a każda poszczególna działka i tak jest ogrodzona i zamknięta na kłódkę. Jedyne rozwiązanie to likwidacja ROD i zabezpieczenie prawnie że na tym terenie może być tylko ogólnodostępny park


Ludzie to kupowali za gruba kase. Jak miasto to chce to niech od nich to
@ChamskoCytuje: powtarzam, taka jest teoria. Miasto dobrze wie, że jak zabierze te działki to ludzie dadzą im popalić, chyba, że będzie rekompensata.
Swoją drogą, widzę, że dyskusja z tobą to trochę jak w tym żarcie o budowaniu semantycznie poprawnych zdań, co z tego, że pomija się istotę problemu.