Wpis z mikrobloga

Sprawa Simona Mol pokazuje, że dla bezpieczeństwa kobiet powinno się je ubezwłasnowolnić – przynajmniej do skończenia 30 lat lub znalezienia męża, którego akceptuje ich ojciec (patusy i inne odpady społeczne nie wchodzą tutaj w grę).

Przecież dziś danie młodym kobietom całkowitej wolności, szczególnie w dużym mieście z dala od rodziców, niemal zawsze kończy się jak nie dawaniem dup, to „imprezowaniem” z szemranym towarzystwem.

I jak ktoś mówi, że przesadzam, to przypominam, że Simon Mol w 5 lat miał grubo ponad 1000 kobiet – większość brał zabez gumy mając AIDS. W swoich czasach był jednym czarnoskórym z AIDS żyjącym w Polsce – dziś są ich tysiące, a co miesiąc dojeżdżają kolejni…

Więc proszę mi powiedzieć, co jest lepsze – zabrać młodym kobietom wolność, czy pozwolić, aby umierały na AIDS albo kończyły jako samotne matki, żyjąc w biedzie i nędzy, bo jak to mówią badania „im ciemniejsza skóra ojca, tym mniej czasu, sił i pieniędzy wkłada on w wychowanie swoich dzieci”. A im większa bieda w domu, w którym jest dziecko, tym bardziej taki dom obciąża wydatki socjalne – a my jesteśmy już grubo pod kreską…

#p0lka #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #kolorowaagitacja #simonmol #4konserwy #bekazlewactwa #humorobrazkowy
PakaBaka - Sprawa Simona Mol pokazuje, że dla bezpieczeństwa kobiet powinno się je ub...

źródło: temp_file1897229103588724642

Pobierz
  • 25
Wy same sobie nawzajem gotujecie piekło, a potem musicie łykać xanax jak cukierki. Im szybciej to zauważycie, tym więcej z was nie będzie nagrywać płaczących filmików po 30.


@Kalifornix:

Panie @czescmampytanie proszę upomnieć pana powyżej że nie pisze się do jednej osoby per "wy" i nie traktuje się ludzi jako jednego wielkiego organizmu mającego jeden wspólny umysł.

No chyba że upominasz jedynie kobiety, gdy tak robią, bo przecież wy faceci to
@AlienFromWenus: A wiesz, że ja się mogę nie zgadzać z jego opinią na temat zbiorowości, a on z moją? Czy może przypadkowo ujawniłaś, że twoim zdaniem wszyscy niebiescy mają jeden pogląd? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście brak jakiegokolwiek odniesienia się do meritum poza tym komentuje się sam.