Wpis z mikrobloga

@eaxata: zgadzam się, stara Blok Ekipa była całkiem spoko, miała klimat i nawet spoko postacie. Później poziom spadł i w sumie przestałem oglądać. To trochę tak jak z Kiepskimi gdzie w pewnym momencie osiągneli idealny balans pomiędzy absurdem i humorem i wyszło kilka świetnych sezonów, a później klapa.
  • Odpowiedz
@eaxata: to po setnym odcinku powstalo jeszcze sporo dobrych odcinków, zresztą jak piszesz nikt nie potrafi nawet wskazać odejścia, więc to taki efekt placebo bardziej. Grubas jak chce to jakoś w egzorcyscie dalej potrafi, blok ekipa natomiast obecnie jest słupem reklamowym
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP o ile Grubaszek da z siebie te 30% i odcinek nie jest reklamą, to nadal jest co obejrzeć, ale trzeba przyznać, że poziom na przestrzeni lat jest bardzo nierówny. Ja tam lubię i te kilka minut co kilka tygodni jestem w stanie poświęcić na BE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz