Wpis z mikrobloga

@janekhe: eh to jest ciekawe jak sukces potrafi być przypadkowy, a fejm przypada na jedną konkretną ogromną firmę z danej grupy np. FCB, twitter, Instagram czy tik tok.
Podobnie jak z książkami, znani autorzy stają się jeszcze bardziej znani a nieznani nie mają szansy być odkryci, bo jeśli masz kupić gorszą książkę znanego autora a lepszą nieznanego, to pewnie kupisz tego znanego,bo nazwisko i przeświadczenie, że to już jest marka i
@Yenn_z-Wyspy7Slonc z tym przypadkiem to bym uwazal, jednak fb, ig, czy inne to troche inny kaliber produktu i tam finansowanie bylo ogromne, wiec kwestia czasu bylo to ze sie przyjmie. Co ciekawe w pl mielismy naszą klase, ale wlasciciel widzial widmo konkurencji w postaci facebooka i sprzedal za dobrą kase nasza klase. Dzisiaj chyba juz nie istnieie
Ja jestem ciekaw, co powstanie nowego i lepszego zamiast facebooka, bo teraz wiekszosc uzywa gon
@Volantie: nie wiem czy to kwestia kasy, raczej trafienia z trendem. Możesz coś wymyślić super odkrywczego ale nigdy nie wiesz jak miliony ludzi zareagują na to. Dla mnie fenomenem jest tik tok, zobacz jak to zmieniło cały YT, ludzie nie chcą oglądać przydługich nudnych filmów oni chcą szybki zastrzyk dopaminy tu i teraz. Odpowiedzią na te potrzeby były shorty na YT, my siedzimy na YT i widzimy te zmiany ale nam
Co ciekawe w pl mielismy naszą klase, ale wlasciciel widzial widmo konkurencji w postaci facebooka i sprzedal za dobrą kase nasza klase. Dzisiaj chyba juz nie istnieie


@Volantie: zamknęli 2,5 roku temu i przeszło bez większego echa. Chwilę wcześniej ogłaszali, że będą usuwać nieaktywne konta - i też #nikogo, bo gdzieś od maksymalnie 2011 było to już cmentarzysko (sam pamiętam, że jeszcze wiosną 2011 moja klasa używała forum NK do
eh to jest ciekawe jak sukces potrafi być przypadkowy, a fejm przypada na jedną konkretną ogromną firmę z danej grupy np. FCB, twitter, Instagram czy tik tok.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: ale glupoty, przeciez te firmy tez kiedys byly male. Problem w tym ze nie wystarczy miec dobry pomysl. Trzeba miec dobry pomysl w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie a do tego umiec go dobrze sprzedac.
@Yenn_z-Wyspy7Slonc:

eh to jest ciekawe jak sukces potrafi być przypadkowy, a fejm przypada na jedną konkretną ogromną firmę z danej grupy np. FCB, twitter, Instagram czy tik tok. Podobnie jak z książkami, znani autorzy stają się jeszcze bardziej znani a nieznani nie mają szansy być odkryci, bo jeśli masz kupić gorszą książkę znanego autora a lepszą nieznanego, to pewnie kupisz tego znanego,bo nazwisko i przeświadczenie, że to już jest marka i