Wpis z mikrobloga

  • 31
ciekawe ile to wg niej "kilka", że w tym wieku już rozumie swoje prawa ¯\(ツ)/¯


@o__0 może być nawet noworodkiem, który jeszcze nie widzi i już lewaczka będzie jej opowiadać jak to w Polsce jest źle zamiast bajek na dobranoc.
  • Odpowiedz
@jfrost

i ta błoga cisza gdy zapytasz takiej k0biety, jakich to praw ona nie ma, które mają mężczyźni.


nie mają prawa decydowania czy mogą donieść ciążę czy ją przerwać.
  • Odpowiedz
@leeaxe: Mam trójkę dzieci ale mi się w sumie znudziły, a nie mam prawa ich utopić w stawie, kto to widzioł

Jak dołączasz dobrowolnie do jakiejś dobrowolnej instytucji, to akceptujesz jej zasady albo #!$%@?.

XD

Widać, że w myśleniu za mocny nie jesteś.
  • Odpowiedz
  • 19
nie mają prawa decydowania czy mogą donieść ciążę czy ją przerwać.


@leeaxe już lepiej się kłócić o to, że facet może sobie zrobić wazektomię na życzenie, a kobieta powiązać jajowodów nie niż o możliwość zabijania dzieci w zaawansowanej ciąży.
  • Odpowiedz
i ta błoga cisza gdy zapytasz takiej k0biety, jakich to praw ona nie ma, które mają mężczyźni


@jfrost: według progresywnych feministek samo zadanie takiego pytania jest formą opresyjnego patriarchatu. Chodzi chyba o to, że to wybija argument z ręki i bańka urojeń pęka.
  • Odpowiedz
Nie mają prawa zostać księdzem w kościele katolickim w Polsce.


Nie mają prawa wziąć ślubu z kobietą. Chłop może xP


@leeaxe: xDDD nooo toś na grubo poleciał. to prawo zostania księdzem, ahhh marzenie każdej feministki. a co z prawem chłopa do małżeństwa z innym chłopem? tego wygodnie nie wymieniasz. "trzy proste bez myślenia", aż strach jaką okrutną dyskryminację byś wymyślił jakbyś jednak się te 5 sekund zastanowił

EDIT: aborcja aBOrcja
  • Odpowiedz
@salad_fingers nie można dać im aborcji, choć też bym chciał, bo byłaby (może) cisza. A nie można im tego dać, bo facet też może mieć coś do powiedzenia w tej kwestii. To też jego dziecko, choć go nie nosił. A z tym noszeniem dziecka w łonie głównie im się rozchodzi i to jest główny argument za tym, aby jako jedyne mogły decydować. Facet jednak pracuje o 5 lat więcej od kobiety
  • Odpowiedz
@leeaxe Przecież kościół katolicki należy do Watykanu xD no i facet z facetem też nie może wziąć ślubu. Widać że nie pomyślałeś ale następnym razem pomyśl jednak zanim coś napiszesz
  • Odpowiedz