Wpis z mikrobloga

Ekipę Tuska to chyba ostro poniosło z tymi zmianami tak delikatnie mówiąc

Rzeź Warszawskiej woli gdzie Niemcy brutalnie wymordowali 60tys polaków - WYKREŚLONO
konflikt Polsko - Ukraińskim jest,ale rzeź która go zakończyła i ma na koncie 100tys polaków WYKREŚLONO
Przedwojenne wagony tramwajowe tylko "Nur fur Deutsche" inne przykłady - WYKREŚLONE

Już nie wspominając nawet o wykreśleniu z nauczania takich postaci jak Irena Sendlerowa, czy rodzina Ulmów...

Oczywiście cięcia dotyczą głównie niewygodnych dla Niemiec faktów, i stworzonej przez nich ideologi która doprowadziła do wojny.

#sejm #edukacja #tusk #szkola #4konserwy #bekazlewactwa #podludzie #nazizm #faszyzm #platformaobywatelska #furdeustchland #patologia #polityka #historia #niemcy
toniemojekonto1 - Ekipę Tuska to chyba ostro poniosło z tymi zmianami tak delikatnie ...

źródło: to na pewno nie niemcy

Pobierz
  • 7
@toniemojekonto1: No oczywiście że wykreślono. Was pisowcy za głupotę to trzeba by karać więzieniem. Wykreślono szczegóły, tak jak i w każdej innej części programu nauczania. Szczególnie wymagania dotyczące znajomości mało znaczących osób. A aż takie szczegóły w żadnym innym miejscu wymagań historycznych nigdzie się nie pojawiają. To Pis je specjalnie dopisał w trakcie swoich rządów.

@77023 A jak wyobrażasz sobie zmniejszenie zakresu z tych przedmiotów?
@Dragonan: @toniemojekonto1 @77023 @toniemojekonto1 Rolą szkoły za którą wszyscy się składamy w podatkach jest pełne przedstawienie historii Polski. I sobie może minister wycinać podstawę programową albo i nie, nie zmienia to faktu, że jako mam nadzieję przyszły rodzic, który w podatkach składa się na szkolnictwo życzę sobie żeby w przyszłości moje dziecko było też tych rzeczy uczone, które do tej pory moje pokolenie się uczyło paręnaście lat temu.

Albo robimy z