Wpis z mikrobloga

@Nicolaus_Steno1: kogo ty bronisz?! To konfedepisowski troll, patologiczny symetrysta i notoryczny oczerniacz koalicji rządzącej. Generalnie jego propagandowe wpisy się źle starzeją, jak np. ten o barierkach przed sejmem:
siepan - @Nicolaus_Steno1: kogo ty bronisz?! To konfedepisowski troll, patologiczny s...

źródło: xdxdxd

Pobierz
  • Odpowiedz
ja też dostałem właśnie bana 14dni za memy, moderacja widać traktuje to jako trolling a nie szybką formę trafnej odpowiedzi w temacie,
dzbany do kwadratu, doczytałem ten regulamin standardy moderacji i masz tam wszystko, pod byle pozorem i WIDZIMIESIĘ moda dostajesz BANA BEZ MOŻLIWOŚCI ODWOŁANIA, bo post jest kasowany i nie ma możliwości podyskutowania czy słusznie czy nie: COŚ TAM BYŁO ALE NAM SIĘ NIE PODOBAŁO, a tłumaczenie że "użytkownicy cię zgłosili"
TerazPolska123 - ja też dostałem właśnie bana 14dni za memy, moderacja widać traktuje...

źródło: tagi

Pobierz
  • Odpowiedz
@TerazPolska123: Kiedy ostatnio byłeś głównej, żeby ci się chciało #!$%@?ć takie smuty? xD Przecież tam co drugi wykop zasrany jechaniem po lewactwie, lpg, liczenie murzynów, szurstwo antyszczepskie i prokacapskie itp itd. Jak to jest lewacki portal to ja jestem elon musk.
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: to że od czasu do czasu jakiś temat się przebije to nie ma znaczenia, boty zarejestrowane 1-2 lata temu codziennie wrzucają po 12-15 znalezisk z tych samych 5-8 lewackich stron i sumarycznie TO JEST POTOP

ja po 8 latach na wykop nie mam pojęcia jak robić to automatycznie ale wiem że dzisiaj mamy AI ćajbi i nie odróżnisz człowieka od bota
  • Odpowiedz
@TerazPolska123: Wchodzę w tym momencie na główną z około 30 znalezisk na stronie:

Hiszpańscy żołnierze wrzucili do morza uchodźców przybywających z granicy maroka
1% Najbogatszych produkuje tyle CO2 co 2/3 ludzkości. Hipokryzja w głosowaniu.
Tego w telewizji nie zobaczysz cz. II | Prowokacje Ukraińców na granicy | Rakotw
Polski Sejm (chyba) 2024 A.D. (jakieś prawakoidalne urojenia że pedały w sejmie tańczą czy coś w ten deseń)
Na granicy zatrzymano 20 ton
  • Odpowiedz