Wpis z mikrobloga

Obym jutro nie trafił na stanowisko, gdzie będzie grało jakieś pierdzielone radio, bo jakbym musiał wysłuchiwać ciągłego przypominania, że są walentynki, to chyba wezmę odbiornik i perfidnie wyćpne za okno. To samo tyczy się brygadzistów - oby jutro dwa boomery darowali sobie głupie uwagi na mój temat. Chcę jutrzejszy dzień przepracować w spokoju, skupić się wyłącznie na robocie i nie zadręczać się myślami, że urodziłem się niskim odpadkiem genetycznym, na którego żadna nie spojrzy. Wystarczy, że po robocie będę musiał udać się do najbliższego dyskontu na zakupy, gdzie będą mnie straszyły z półek czekoladki, kwiaty, maskotki i inne tego typu walentynkowe duperele. Po prostu niech ten dzień jakoś zleci i już.
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf #samotnosc #stulejacontent #operatormaszyn3k #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Obym jutro nie trafił na stanowisko, gdzie będzie grało...

źródło: Bugs bunny praying

Pobierz
  • 14
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Ja najchętniej #!$%@?łbym wszystkie radioodbiorniki które choć raz coś pisną o polityce. Nic mnie tak nie #!$%@? jak ciągłe przypominanie albo o tym że na Ukrainie jest wojna tak jakby codziennie przez dwa lata nie mówili o niczym tylko #!$%@? o tym, albo coś o rozliczaniu PiSu tak jakby wewnętrzne wojenki partyjne mnie obchodziły jako zwykłego obywatela, bo o prostowaniu ich syfu to już nikt nie myśli. O kwiku Cleo