Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: w sumie jeżeli zajmuje się dziećmi i jest na zwolnieniu/nie ma pracy to nie jest takie dziwne. Albo artykuł jest o dwóch różnych osobach nie będących w związku, nie wiem, nie czytałam ¯\(ツ)/¯
Jeżeli są w związku i facet się nie dokłada do życia, to już problem z nimi. Jest mnóstwo rozwiązań, po samym tytule ciężko ocenić o co chodzi
w sumie jeżeli zajmuje się dziećmi i jest na zwolnieniu/nie ma pracy to nie jest takie dziwne. Albo artykuł jest o dwóch różnych osobach nie będących w związku, nie wiem, nie czytałam ¯\(ツ)/¯

Jeżeli są w związku i facet się nie dokłada do życia, to już problem z nimi. Jest mnóstwo rozwiązań, po samym tytule ciężko ocenić o co chodzi


@krewetkowa_zupka: To trzeba na spokojnie, wiecie, zależy, na pewno kobiety niewinne
PfefferWerfer - >w sumie jeżeli zajmuje się dziećmi i jest na zwolnieniu/nie ma pracy...

źródło: 1690538525_hn6x2f_fb_plus

Pobierz
@PfefferWerfer: nie mówie, że niewinne, mówie, że warto przwczytać artykuł, żeby wiedzieć o co chodzi, a nie wnioskować z tytułu ¯\(ツ)/¯
Nie przeczytałam, jak ty przeczytałeś to masz więcej do powiedzenia niż ja, możesz powiedzieć o co w nim chodziło