Wpis z mikrobloga

Krytyka nie jest nienawiścią (tak na marginesie nie piszcie, że nienawidzicie kobiet itp, nie dawajcie NPC amunicji, nienawiść niczego nie rozwiązuje zresztą, tylko jeszcze bardziej się tkwi w bagnie). Problemem nie jest ktoś kto mówi niepożądaną prawdę, ale ten co robi źle.

Widzę tu regularnie posty jak romantyczny mężczyna walczy o przetrwanie. Od psycholi lecą wyzwiska, od kobiet co najwyżej życzenia, żeby znalazł sobie kobietę, która będzie takich chciała. Dla kontrastu jawny psychopata z mojej pracy przebiera w kobietach. Same na niego lecą, bo ma dobrą mordę. I co, mam siedzieć cicho, bo kobiety nie lubią niewygodnych komentarzy? Inny powie, że nie każda leci na psychola. Ja: I co to zmienia? Nic. Porządni wciąż są sami a psychopaci wybierają sobie taką laskę jaką chcą.

Współczesny mężczyzna jest pod ścianą. Nie ma wyboru między szukaniem kobiety a nie. Kobiety podjęły tę decyzję za niego. Rynek matrymonialny dla mężczyzn nie jest tragiczny, on po prostu nie istnieje. Też chciałbym mieć kogoś kim bym się opiekował, ale nie da się. Jedyne wyjście to próbowanie ułożenia sobie życia samemu. Innego nie ma. Może za parę lat coś sie zmieni, ale nie zakładajcie, bo możecie się rozczarować.

Jeszcze gorszym od p0lek są ich pachołki, które to przychodzą obrażać, bo nie mogą znieść, że ktoś ma szacunek do samego siebie i nie bierze udziału w tym cyrku. Zresztą śmieszne są ich już wypowiedzi, bo coraz więcej kobiet przyznaje, że mężczyźni mają przerąbane a inne kobiety okropnie się zachowują. Kompromitacja totalna. Co ciekawe wielu chyba podnieca robienie z siebie idioty, bo wciąż to robią. Taki fetysz.

Chłopakom polecam na koniec edukowanie się. Świat jest niewiarygodnie ciekawy jeśli ma się otwarty umysł.

Ostrzeżenie: za idotyczne komentarze usuwanie i czarna.
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #whitepill #mstow #mgtow
  • 12
@LostHoldenCaulfield: Nie wiem czy mężczyźni rodzą się romantyczni czy tak im wkłada się do głowy od małego, ale albo ogarną że muszą spuści romantyzm w kiblu i być może wtedy kogoś poznają, albo będą całe życie wykorzystywani.
@LostHoldenCaulfield myślę, że jedna z najważniejszych cech dla mężczyzny jest godność i honor

Trzeba z uniesioną głową zaakceptować i przyjąć rzeczywistość, nie ma zainteresowanych SENSOWNYCH loch -> trudno, będę sam. Najgorzej jak jakiś cuckold po latach upokorzeń, nagle odnajduje "myłoś rzycia" i wielce skacze jak piesek. Ta sama locha by go odrzuciła przed ścianą. Albo sensowną loszka na swoich własnych warunkach, albo samotny strzelec