Wpis z mikrobloga

Jak pożyczyć 20k może 30k zł bez formalności typu hipoteka czy udokumentowany dochód?

Potrzebuję na 2 miesiące taką kwotę ze względu na to że tracę płynność (jeden kontrahent zapłaci duuużą fakturę ale dopiero za około 2-3 miesiące). Mam w planach sprzedaż małej działki za około 80k ale takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień, macie pomysł skąd wziąć pożyczkę taką nawet na 20% w skali roku?

Powiem wam tylko że nie warto doprowadzać do sytuacji gdzie nie ma się konkret bufora finansowego, jak się ma pieniądze to nie ma problemu żeby pożyczyć, a jak się nie ma to nikt nie pomoże i banki też nie pomogą i wszyscy dookoła uciekają, mimo że mam relatywnie duży majątek w np. nieruchomościach szczególnie jak na mój wiek, mimo że wiem że kwestia czasu aż mi się sytuacja ustabilizuje, to i tak mam nauczkę teraz.

#finanse #biznes #pytaniedoeksperta #pieniadze
AIicja - Jak pożyczyć 20k może 30k zł bez formalności typu hipoteka czy udokumentowan...

źródło: businesswomen-group-money-laptop-10139904

Pobierz
  • 6
Jak pożyczyć 20k może 30k zł bez formalności typu hipoteka czy udokumentowany dochód?


@AIicja: od rodziców, albo od znajomych pod jakiś zastaw zapewne bo na ładne oczy to raczej marne szanse
@AIicja: Jak nie masz zdolności na kredyt gotówkowy, ani faktur które mógłbyś sfaktoringować to zostaje jedynie pożyczka od rodziny/znajomych lub zastaw czegoś (pożyczka hipoteczna/lombard) albo sprzedaż jakiejś ruchomości (samochód?).
@AIicja: Bo do banku nie idzie się jak ma się problem tylko jak się funkcjonuje spoko. Dlatego rozsądne firmy nieraz utrzymują spore limity w bankach mimo że z nich nie korzystają właśnie po to żeby mieć płynność w razie w. Ja bym spróbował w swoim banku wziąć teraz pożyczkę gotówkowa, w zależności od obrotów będziesz miał do jakiejś kwoty bez formalności. Albo faktoring.