Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie przegrywy single samotnicy - jak wy funkcjonujecie na co dzień? Ja już nie daje rady. Każdy dzień jest taki sam. Samotność mnie niszczy codziennie. Co z mi z tego życia? Praca i dom, praca i dom i tak cały rok. Wyjść samemu mi się już nawet nie chce bo wiele razy wychodziłem ale łazić samemu to nuda. Nawet gierki/filmy na kompie przy browarku już nie cieszą jak kiedyś. Co ja mam zrobić gdy moje życie to ciągle zapętlony jeden dzien? Każdy taki sam, każdy nudny. Marazm, nic się w tym życiu nie dzieje. Z tego wszystkiego czuje się wypruty z emocji. Chodząca dętka.

#przegryw #samotnosc #depresja #feels #blackpill #tfwnogf #zycie #senszycia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie przegrywy single samotnicy - jak wy f...

źródło: ce0

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Wycieczki se rób, ja to sobie mówie "pora na przygode" i tak sobie zwiedzam hehe
Albo odwalam jakieś krzywe akcje
Wieksozsc ludzi jest nudna, a jako singiel masz wieksze pole do popisu niz jakbys mial z dziewczyną albo bo gorzej z dziewczyna i dzieckiem.
Kolegów mozesz znalezc pelno wystarczy ze pijes zalbo cpasz ale jak chcesz to lepiej #!$%@? sie gdzies za polske i dzialaj cos

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Mnie uratowało chyba to, że zrobiłem doktorat i dostałem etat na uczelni. W dodatku takiej raczej sfeminizowanej, więc jest nawet fajnie, wesoło i przyjemnie. Mam dzięki temu interakcje dosłownie z setkami osób. Które i tak są tylko chwilowe, ale to jakaś namiastka normalności. Wydaje mi się, że po prostu przedłużyłem sobie tym młodość i nie przekroczyłem tego etapu, po którym chłop zazwyczaj orientuje, że it's over: czyli koniec
  • Odpowiedz