Wpis z mikrobloga

Brutalny wzrostpill dotarl nawet i do reklam. Programowanie kobiet i obrazanie nizszych facetow to juz widze standard w kazdej sferze zyciowej. Idzcie opyerdolcie sobie serek z mlekovity moze urosniecie wyzsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kamil-tika - Brutalny wzrostpill dotarl nawet i do reklam. Programowanie kobiet i obr...
  • 91
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Zgadza się podałem tylko przykład, ale jak sprytnie zauważyłeś albo i nie całe nasze życie jest zależne w dużej mierze od naszych genów. Suma sumarum nie można śmiać się z nikogo, bo nikt nie miał wpływu na to że jest niski/pryszczaty/patyczakowaty/biedny etc.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Po 2/3 reklamy już chciałem pisać, że nic w niej takiego nie ma. Po czym wjechał tekst że "ona chciałaby mieć wysokiego męża" XDDDDDD
Ło #!$%@?. Kto wpadł na pomysł że to będzie dobry tekst do reklamy?
  • Odpowiedz
@kamil-tika ale z drugiej strony czemu tu się dziwić. Sami faceci też się wzajemnie wyzywają. Zobacz co się ostatnio działo jak Kołodziejczak wystartował do jakiegoś PiSdzielca. Od razu było: "zobaczcie jaki kurdupel hehe", "co taki knyp myśli" i 1000 innych wyzwisk jakoby niższy to ma siedzieć cicho bo nie jest niski i nie ma autorytetu xD Panowie sami sobie zgotowali ten los i tyle a wszystko to by przypodobać się dziurze między
  • Odpowiedz
@kamil-tika: #!$%@?ąc od #!$%@?ństwa tej reklamy, to ten ser to #!$%@? gówno, on nawet w bliskiej odległości od cheddara nie leżał XD Bardziej plastikowy szajs niż te biedronkowe "sery" 15zł/kg, zdecydowanie nie polecam
  • Odpowiedz
  • 4
Przed wrzuceniem tutaj linka stosunek lapek w gore i w dol to byl 14-14. Po mojej wrzutce jest 17-425. Dobra robota mordeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz