Wpis z mikrobloga

#narodowcy #patologia #seba #patriotyzm #marszniepodleglosci
jak ja gardze gitami prawilniakami itd wy mylicie ze jestescie jakimis patriotami a bicie i okradanie 12 letnich chlopcow albo babc
albo odurzanie mlodych dziewczyn narkotykami i alko zeby potem je gwalcic myslicie ze jestescie lepsi od pedofili xD
jak bylem 12 letnim chudym przygarbionym chlopcem to jak sie popatrzylem 5 sek na takiego prymitywa to juz cos zaczal warczec a teraz to poprostu specialnie sie wpatruje wzrokiem psychopaty i te cioty odwracaja wzrok xD
i wy jestescie zdrajcami Polski poprostu przeszkadzacie Polakom w pracy i innych czynnosciach
marlboro-gold - #narodowcy #patologia #seba #patriotyzm #marszniepodleglosci 
jak ja ...

źródło: śmiecie

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@marlboro-gold: i bardzo latwo ich sprowokowac do popelnienia bledu obrazisz ich ulubiony klub pilkarski albo nazwiesz ich frajerem albo konfidentem to rzucaja sie na ciebie w opentanczym szale i nabijaja sie na twoja noge albo reke xD
  • Odpowiedz
jak kiedys uslyszycie o superbohaterze Polskim kremowka-man albo zubr-man to najprawdopodobniej bede to ja xD
bede walczyl z #!$%@? i upadkiem zasad bede elegancki najwazniejsza nie jest kasa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@marlboro-gold

@marlboro-gold: i dolaczyl bym moze do policji ale niestety policja wspolpracuje z tymi szumowinami i politykami to musze wymierzac sprawiedliwosc na wlasna reke jak mroczny rycerz ( ͡ ͜ʖ ͡)


Człowieku powinieneś się pilnie leczyć xD zaraz matce #!$%@? jak nadal będziesz miał takie jazdy xD dawno powinni Cie zamknąć w psychiatryku. Znałem kiedyś podobnego psychola jak ty, który chciał zostać spidermanem xD niestety plany
  • Odpowiedz