Wpis z mikrobloga

#narodowcy #patologia #seba #patriotyzm #marszniepodleglosci
jak ja gardze gitami prawilniakami itd wy mylicie ze jestescie jakimis patriotami a bicie i okradanie 12 letnich chlopcow albo babc
albo odurzanie mlodych dziewczyn narkotykami i alko zeby potem je gwalcic myslicie ze jestescie lepsi od pedofili xD
jak bylem 12 letnim chudym przygarbionym chlopcem to jak sie popatrzylem 5 sek na takiego prymitywa to juz cos zaczal warczec a teraz to poprostu specialnie sie wpatruje wzrokiem psychopaty i te cioty odwracaja wzrok xD
i wy jestescie zdrajcami Polski poprostu przeszkadzacie Polakom w pracy i innych czynnosciach
marlboro-gold - #narodowcy #patologia #seba #patriotyzm #marszniepodleglosci 
jak ja ...

źródło: śmiecie

Pobierz
  • 97
@Matti28: nie wiem kto ci placi czy komunisci czy dla kogo robisz za pozytecznego idiote ale myslisz ze oni jakos docenia twoje dzialania? jak juz znudza sie twoim frajerstwem to skonczysz jak Śp Ksiadz Jerzy Popiełuszko
@Matti28: no manipulujesz opinia publiczna podajesz sie za pisowca niby a odwalasz chlew zeby osmieszyc wyborcow tej parti i zniechecic do prawicy lewice itd itp to nie swiruj pawiana nikt sie nie nabierze na twoje zalosne wkretki
jak twoj umysl bedzie cie blokowal caly czas podczas walki


@marlboro-gold: to jak się ma mentalne problemy to powinno iść się do specjalisty a nie na sztuki walki.

i chyba masz chociaz troche kreatywnosci i wiesz ze pewnosc siebie i silna psychika przydaja sie w kazdym aspekcie twojego zycia ale tego nie musze chyba tlumaczyc co?


@marlboro-gold: jesteś milirarderem, specjalistą w swojej dziedzinie czy tylko piszesz wysrywy na wykopie i
i patusy sa karmione od dziecka niskiej jakosci karma dla psow sola potrawy mefedronem i jak wasi rodzicie robili wam np herbate to patusy pily w tym czasie wodke xD i byli bici i gwalceni przez gachow ich matek to jeden cios i oni sie zdezintegruja xD


@marlboro-gold: współczuję dzieciństwa
@przegro_pisarz: no nie wiem jak bylem maly przed trenowaniem sztuk walk przed sparringami to mnie zarlo sumienie jak mialem udezyc blizniego i bylem bliski wymiotow

współczuję dzieciństwa

no ja tez im wspolczuje ale nie mozna im w nieskonczonosc wybaczac wszystkiego
@przegro_pisarz: i tym patusa juz chyba nie da sie pomoc w wiezieniu beda uprawiac seks z innymi mezczyznami i beda jeszcze gorsi niz przed a jak ktos bedzie chcial ich czegos nauczyc to beda skakac jak malpy drzec morde i lutownica trafi w oczodol innego kolegi albo nauczyciela xD
moje zarobki sa w 5% Polakow xD a nie robie nic skomplikowanego


@marlboro-gold: czyli 8k netto? Pokaż pit. Fajnie musi się innym z tobą pracować bo w każdej chwili możesz im #!$%@?ć bo coś ci się nie spodoba.

tym patusa juz chyba nie da sie pomoc w wiezieniu beda uprawiac seks z innymi mezczyznami i beda jeszcze gorsi niz przed a jak ktos bedzie chcial ich czegos nauczyc to beda skakac