Wpis z mikrobloga

#narodowcy #patologia #seba #patriotyzm #marszniepodleglosci
jak ja gardze gitami prawilniakami itd wy mylicie ze jestescie jakimis patriotami a bicie i okradanie 12 letnich chlopcow albo babc
albo odurzanie mlodych dziewczyn narkotykami i alko zeby potem je gwalcic myslicie ze jestescie lepsi od pedofili xD
jak bylem 12 letnim chudym przygarbionym chlopcem to jak sie popatrzylem 5 sek na takiego prymitywa to juz cos zaczal warczec a teraz to poprostu specialnie sie wpatruje wzrokiem psychopaty i te cioty odwracaja wzrok xD
i wy jestescie zdrajcami Polski poprostu przeszkadzacie Polakom w pracy i innych czynnosciach
marlboro-gold - #narodowcy #patologia #seba #patriotyzm #marszniepodleglosci 
jak ja ...

źródło: śmiecie

Pobierz
  • 97
@marlboro-gold: jakby nie zgwalcili i brutalnie zamordowali mojej sasiadki to pewnie bym mial w nich wbite bo nie zaatakuja nigdy zdrowego byczka ale przez to co uczynili nie spoczne dopoki nie wysla ich na jakich biegun polnocny albo cus i tam moga sie okradac gwalcic itd i tam wpadniemy raz na 5 lat zeby ich pobic troche zeby im rogi nie urosly xD
@marlboro-gold: a polocyjne wkretki i triki na komendzie sa tak zalosne xD ja rozumeim ze przecietny doktor patologi stosowanej jego inteligencja oscyluje w granicach ciezkiego uposledzenia umyslowego ale kurde xD znajda u ciebie ~0 mj i wmawiaja ci ze dostaniesz za to dozywocie albo krzeslo elektryczne xD
@marlboro-gold: i nie jestem jakis fafarafa ze rzucam slowa na wiatr poprostu patole sa zle karmieni od dziecka molestowani i bici przez gachow swojej matki i pija i biora narkotyki od najmlodszych lat a ja cwiczylem rok mma to chyba mam duze szanse zeby ich poskladac co?
@marlboro-gold: i za jakis czas wyjezdzam do 3 rzeszy w celu zdobycia doswiadczenia i uzbierania malej fortunki i tam zapisze sie na mma a ludzie troche bardziej opaleni nie maja litosci na sparringach to po miesiacu sparringowania z nimi chyba bede w stanie pobic obecnego khalidova xD
@marlboro-gold: ale ty masz silną psychikę. Nagrywaj filmy jak ich pokonujesz ku pomszczeniu swojej sąsiadki i mamy.

miesiac sparringow mma kick boxing albo boxu i masz silniejsza psychike od 95% ludzi na swiecie


no tak bo nauczenie się poprawnej techniki ciosów, uników i chodzenia nie ma znaczenia tylko trzeba robić sparingi. Co ci dała psychika dzięki, której jesteś w top 5% na świecie?
@przegro_pisarz: kiedys moze nagral jak uratuje jakas babcie albo dziecko przed nimi ale nie bede mogl wrzucic tego jako ja zeby nie dostac wyzszego wyroku niz oni xD w wiezieniu bym sie zanudzil poprostu nie dal bym rady tygodnia nic nie robic nawet xD
@marlboro-gold: i patusy sa karmione od dziecka niskiej jakosci karma dla psow sola potrawy mefedronem i jak wasi rodzicie robili wam np herbate to patusy pily w tym czasie wodke xD i byli bici i gwalceni przez gachow ich matek to jeden cios i oni sie zdezintegruja xD