Wpis z mikrobloga

@brednyk: a ja w samoobsługowych robię nawet duże zakupy z pełnym wózkiem, często na dwa razy trzeba układać na tej wadze, czyli 2 rachunki, ale nie stoję w kolejce i od razu sobie segreguje ()
@brednyk: bzdura, z łatwością w kasie samoobsługowej robię tygodniowe zakupy dla jednej osoby, choć oczywiście one nie są przeznaczone dla tych co jeżdżą z czubatymi wózkami paszy, czy kupują np. wodę na zgrzewki itd.
@WyuArtykyu: właśnie ten spokój jest najlepszy w kasie samoobsługowej. Nikt ci na kark nie dmucha, nie pogania, układasz sobie zakupy tak jak chcesz i elo. Takiego problemu nie ma w części sklepów np. w Netto, bo mają bardzo dużo miejsca za kasami (z tą taką przegórdką na wajchą), ale Biedronka? W tym patosklepie to ja jeszcze nie widziałem kasy z sensownym miejscem za nią, bo każdy cm2 ma dla nich wartość.
@hacerking w dupie mam ten #!$%@? sklep.

Czytam gazetkę idę zrobić zakupy z listą, połowy rzeczy #!$%@? nie ma. Palet w środku dnia #!$%@? tyle, że do niczego się nie da dostać.

Chciałem do domowej pizzki dokupić colę zero, musiałem się poddać bo trzy #!$%@? palety obok siebie ustawione tak że bym musiał się po zgrzewkach wspinać by się do którejś dostać ()

Lidl top.