Wpis z mikrobloga

Popieram dzisiejszy protest, brawo!


@PiccoloGrande: Protest również popieram i trzymam kciuki, ale jednak metoda tego protestu jest po prostu głupia. Oni powinni wylewać gnojówkę pod domami polityków czy wlewać ją do ich biur poselskich, a nie blokować ruch. Teraz weekend muszę rozplanować tak, żeby ominąć blokady, tak protest nie powinien wyglądać.
Tak protest powinien wygladac i tak wyglada, ale ty jak i duza czesc polakow nie macie pojecia o solidarnosci spolecznej i syndykalizmie.


@SUBAGAZI: Hahah, wkurzanie normalnych ludzi zamiast polityków to świetny sposób na spadek poparcia dla protestujących. To tak jakby powiedzieć, że oszołomy przyklejające się do ulicy w celu ochrony planety mają jakąkolwiek skuteczność. Chcesz poparcia społecznego to idź wylać gnojówkę pod sejmem, a prawie każdy zacznie bić brawo z tego
Hahah, wkurzanie normalnych ludzi zamiast polityków to świetny sposób na spadek poparcia dla protestujących.


@Szinako: O, kolejny skrajnie proukraiński działacz jojczący, że go polscy rolnicy wkurzają. No ciekawe, ciekawe.
@PiccoloGrande: piękne zesranie prawaczka wykopowego xD
I OPPOSE THE CURRENT THING

swoją drogą to powiedz mi, czemu mam się przejmować najbardziej roszczeniową, nierentowną i nieoplacalna ekonomicznie grupą społeczną obok księży, tirowcow i górników? skoro rolasy mają czas protestować, to chyba jednak rolnictwo to nie jest taki ból i krzyż pański jak to #!$%@?ą xD
swoją drogą to powiedz mi, czemu mam się przejmować


@yungdupa: Nie możesz się przejmować ponieważ jesteś ukraińskim propagandystą. To oczywiste, że boli Cię polskie rolnictwo.

nierentowną i nieoplacalna


Tak jest Artiom. Tylko sprowadzanie ukraińskiego zboża jest opłacalne.
ukraińskim propagandystą


@PiccoloGrande: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd ale dupa zapiekła

Tylko sprowadzanie ukraińskiego zboża jest opłacalne


no dla mnie jako konsumenta jest bardziej opłacalne bo jest tańsze, #!$%@? mam w interesy rolasów którzy mają czas protestować ale czasu żeby przenieść swoje psy trzymane w tym mrozie na metrowym łańcuchu do ciepła to jakoś nie mają xD
@Szinako: Haha czyli jesteś za rolnikami ale niech nie wkurzają ciebie tylko innych XD jesteś z nimi tak bardzo no chyba że samochodzikiem trzeba dojechać gdzieś 20 minut dłużej XD to wtedy solidarność się kończy
Dobra, jak widzę BayzedMana (konto codziennie od rana do nocy postujące skrajnie proukraińskie treści) obrzydliwie szczującego na polskich rolników to widzę, że jednak jest coś na rzeczy.


@PiccoloGrande: O nie, i co teraz?
Przypominam w tym roku rzad zamierza oddac rolnikom 78 mld zlotych.
Pozdro elo xD
obrzydliwie szczującego na polskich rolników


@PiccoloGrande: dostaną w łapę i będzie po protestach ale przynajmniej ty będziesz stał w korkach i nic się nie zmieni
tirowcow


@yungdupa: Może oni ciebie nie interesują, ale jak dorośniesz, to zauważysz, skąd mame bierze jedzenie i że ani w lodówce, ani sklepie nie rośnie.
Ja rozumiem być tępym, ale tak się tym chełpić?
Dobraliście się z błazenmenem.