Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie panowie co boli najbardziej? Czuję ukłucie w sercu, gdy przypomnę sobie jak wyobrażałem sobie swoją dorosłość vs jak jest w rzeczywistości. Najbardziej depresyjne są dla mnie... salony meblowe, tudzież sklepy typu Ikea, gdy widzę te wszystkie ładne rzeczy do domu i parki chodzące i robiące zakupy do swojego wspólnego mieszkanka. Zawsze myślałem, że KIEDYŚ TAM jak będę miał te 25-35 lat to będę miał cudowną kobietę, z którą będę szczęśliwy i z którą będę szedł przez życie. Z nią wymarzone mieszkanie, wszystko zaprojektowane tak żeby wyglądało stylowo i luksusowo jak te wszystkie projekty na wystawach. Udekorowany, przystrojony, dający przytulny nastrój. Poza domem jakieś aktywności, wycieczki, wakacje - wszystko z tą ukochaną drugą połówką. Fajna praca, która daje mi satysfakcję i gdzie dobrze zarabiam. Nawet nie wiecie jak to boli gdy widzisz te wszystkie przyjemne rzeczy na żywo ale wiesz, że nigdy nie będziesz ich częścią. Z zazdrością patrze na młode parki, gdzie pewnie jakaś część z moich wizji jest realizowana, trzymają się za ręcę i szukają po sklepie akcesoriów do domku. To samo mam gdy widzę ładne domki jednorodzinne, przytulne kawiarnie, młodych siedziących nad jeziorem w letni wieczór, ehh...

#doomer #przegryw #samotnosc #feels #zycie #depresja #tfwnogf #blackpill #suicidefuel #agepill #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie panowie co boli najbardziej? Czuję ukł...

źródło: 8f6ppg

Pobierz
  • 16
@mirko_anonim: coo? żartujesz sobie prawda? ja tam chodzę do Ikei, patrzę na tych ludzi i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. pełno parek około 30, szukających wystroju do mieszkanka, często babeczka w zaawansowanej ciąży - w połowie Ikei zazwyczaj zaczynają się kłócić i robić wojnę, babka wsciekła bo jej misiaczek nie rozumie że muszą mieć kuchnie w kolorze oliwkowo zielonym, zastanawia się kiedy zrobił się takim ignorantem i nie zauważa jej potrzeb,
@marcepanina: Kwestia tego z kim się jest w parze. Ja tam lubię z żoną ogarniać takie rzeczy. Ona ma dobry gust i wie co do czego dobrać a ja robię przy tym za takiego "pracownika technicznego" i lubię tę rolę.
Nie zmiania to faktu, że masz sporo racji. Ja obserwuję pary w takich miejscach, to czasami myślę, że w szczęśliwych związkach żyje może 0,5 do 2 proc. par. Reszta to ludzie,
babka wsciekła bo jej misiaczek nie rozumie że muszą mieć kuchnie w kolorze oliwkowo zielonym


@marcepanina: dokładnie.. mnie to by chyba szlag trafił jakbym miał z babą chodzić po ikei albo jakiejś castoramie. To trzeba mieć nerwy ze stali i walizkę kasy.

Takie życie jak opisał OP to jest dobre jak się zarabia z 20k miesięcznie i/lub jest banankiem z bogatymi starymi. W przeciwnym razie tylko bierze #!$%@? że musisz wydać
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @De_Fault: ale właśnie o to chodzi, że żeby mieć fajne życie, przyjemne, według tego co ci się podoba trzeba mieć kasę, jakieś dobre geny, wygląd, dobry start i świadomość że tego nie masz i żyjesz niekoniecznie tak jak ci się podoba jest dołująca, bo żyjesz na tym co ci życie dało (niewiele) albo cie na nic nie stać

@mirko_anonim: niby masz racje ale równie dobrze możesz narzekać że nie jesteś piłkarzem albo jakimś celebrytą który codziennie posuwa inna laskę.. Wyłącz instagram i rozejrzyj się po swoich rówieśnikach z klasy i policz ile z nich jest takimi życiowymi wygrywami. Ja doliczyłem się tylko jednego xd

Piszesz że jesteś po 30 więc samo to że urodziłeś się w Polsce w latach 80-95 sprawia że masz malutkie szanse na poniższe

trzeba mieć