Wpis z mikrobloga

@ketiow: To, że ty dostajesz tylko awizo, to nie znaczy, że tak jest wszędzie(zresztą byłem listonoszem i nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby jakiś listonosz nosił "tylko awizo", każdy normalnie nosił polecone i był znaną postacią dla części spośród mieszkańców swojego rejonu), poczta jest ważna, jeśli chodzi o komunikacje państwo-obywatel(listy polecone z sądów, urzędów itp. których jest nadal bardzo dużo) oraz doręcza emerytury ludziom, którzy nie mają konta w banku(obecnie
  • 2
czemu znowu urządzasz polityczną agitacja na tagu #gielda ?


@wuwuzela1: wybierz sobie odp.
- żeby was pisiorów/konfiarzy dupa piekła jak ktoś pisze o niewygodnych dla was tematach
- dla ciebie to agitacja a przez 8lat gównianych wpływów polityki na giełdę było OK? Oderwanie od koryta jak zmienia sytuacje xD
  • 0
(obecnie 20% emerytów otrzymuje emeryturę w gotówce od listonosza).


@ryszard-kulesza: z roku na rok będzie ich mniej :)
powiedz mi jakie nowe usługi wprowadziła PP żeby gonić konkurencje? Dla wielu to wciąż zarządzanie rodem z komuny za którą zbyt wielu z zarządu tęskni.
@widmo82: Poczta Polska jako taka jest właśnie od tradycyjnych usług, takich jak listy i przekazy pieniężne. Paczki i nowe usługi, to Pocztex, czyli spółka córka poczty. I to nie jest tylko formalny podział, ja z mojej strony mogę powiedzieć, że gdy byłem listonoszem to nigdy nie znałem kuriera Pocztex z mojego rejonu, bo się z nim bardzo rzadko spotykałem, miałem z nim tyle samo wspólnego, co np. z lokalnym kurierem Inpost.