Wpis z mikrobloga

Dzwoniła pani z serwisu VW (ASO), w którym do tej pory serwisowałem auto bo miałem pakiet promocyjny. Mówi, że zbliża mi się termin przeglądu okresowego. Jestem już gdzie indziej umówiony, ale mówię żeby mi na maila wysłała ofertę "przeglądu". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysłała. Pośmiejmy się razem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja
Drmscape2 - Dzwoniła pani z serwisu VW (ASO), w którym do tej pory serwisowałem auto ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrzechowyDzem: Racjonalna odpowiedź to chyba tak, co oni będą tam robić - NIC, obejdzie auto dwa razy dookoła i 2 roboczogodziny przelecą. Tam jest przegląd okresowy a nie gwarancyjny, nie wiem po co robić w serwisie przegląd okresowy? i co on oznacza, gdyby to był przegląd gwarancyjny no to rozumiem, chociaż byłby to pewnie i tak ze dwa razy drożej.
  • Odpowiedz
co oni będą tam robić - NIC


@telemach20: właśnie zawsze mnie zastanawia skąd Wy to wiecie, że mechanik nic nie zrobił?
Jak jadę do mechanika i proszę o przegląd auta z raportem to dostaję info na piśmie co i kiedy może wymagać naprawy. Tak się robi jak jedziesz np. na przegląd przed zakupem auta używanego w ASO.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: A stąd, że robię przeglądy gwarancyjne (mam auto na gwarancji) i widzę jak się kręci koło samochodu przez dwie lub trzy godziny z palcem w nosie, akurat mam to szczęście, że przez duże okno można obserwować co robią przez dwie lub trzy godziny i jakie ruchy wykonuje w tym czasie.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: a poza tym mylisz pojęcia, czym innym jest przegląd na gwarancji a czym innym przegląd przed zakupem samochodu, wtedy musi się wykazać że cokolwiek sprawdził, bo jak nie dostaniesz check listy to zapytasz za co masz płacić.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: szczerze - jak na ASO to cena roboczogodziny jest wręcz atrakcyjna. Inna sprawa to co tak na prawdę zostanie zrobione podczas tego przeglądu (w sensie, że ja tej usługi po gwarancji nie kupiłbym ani w ASO ani nigdzie indziej).
  • Odpowiedz