Wpis z mikrobloga

Powinienem iść do królestwa beliara. Nie daje mi spokoju myśl jak jestem chory psychicznie bo gram w gothica z myszką co jest chyba jedną z największych herezji, robię #!$%@? buildy i w 2 rozdziale nie mam 200 statystyki do walki i 100% we władaniu bronią i kajma na hardkorze ma więcej HP ode mnie, oraz kroniki nie są dla mnie największym arcydziełem najlepszą grą w jaką grałem a żadne AAA nie ma podjazdu. Nie wiem jak to możliwe, że przeszedłem kroniki w 55h i ominąłem 90% zadań, używałem szybkiej podróży i nie zauważyłem rutyny mieszkańców takiej co to żadna inna gra nie ma, że o godzinie X schodzą z pola do knajpy. Z kulturą nie mam z dużo do czynienia to nie skumałem tych tysięcy nawiązań do polskiej kultury.
Powinienem być na ścianie wstydu, wytykany palcem za bezczenie gothica przez fanów na całym światem i mieć dożywotni zakaz gry.
#gothic #kronikimyrtany
przegro_pisarz - Powinienem iść do królestwa beliara. Nie daje mi spokoju myśl jak je...

źródło: comment_1673509405G8t2wsZrt3mrBX7H4yOgVm

Pobierz
  • 15
@przegro_pisarz: nie widzę nic zdrożnego w graniu gothica myszką, ale granie w grę, w której 99% contentu opiera się na eksploracji, rozwijaniu jak najmocniejszej postaci i właśnie robieniu tych różnych questów pobocznych tylko po to, aby zrobić główny wątek (który obiektywnie jest średni) jest dość zastanawiające. Nic dziwnego, że masz taki a nie inny odbiór kronik.
@przegro_pisarz Akurat granie myszką jest jak najbardziej normalne, no ba - granie bez niej jest upośledzeniem. Teoretycznie można np grać jedną ręką lub nogą - no ale po co? xD
Graj jak Ci sie podoba, jak grasz dla fabuły no to se graj. Ta gra jest tak łatwa że tu nie trzeba nic maksowac a wszystkie czelenedże są mierne bo grę można przespeedrunowac na zwojach xd
@Lesiu198: nie chce mi się to było moje drugie podejście i łącznie nie mam nawet 100h a za pierwszym podejściem powinno ponad tyle być. To jest najlepsza gra na świecie a ja tego nie dostrzegłem. Zdarzały mi się błedy w grze typu wpadanie pod tekstury i nachodzące na siebie dialogi.

@Saprofit przez całą grę zrobiłem jedno zadanie poboczne i zablokowałem możliwość znalezienia łysego żywego. Listów gończych żadnych nie wykonałem. Miałem 51
przegro_pisarz - @Lesiu198: nie chce mi się to było moje drugie podejście i łącznie n...

źródło: kroniki zadania

Pobierz
@przegro_pisarz: oczywiście możesz sobie grać tak, jak chcesz. Nikt tego przecież nie sprawdza, ale mimo wszystko tracisz wtedy trochę z tego funu z gry. No chyba, że taki sposób przejścia w pełni Cię satysfakcjonuje, a jak nie, to po prostu nie była gra w pełni adresowana do Ciebie.
Poza tym niepotrzebnie ironizujesz z tym arcydziełem... Jeżeli chodzi o mody, to tak - bo nie kojarzę chyba moda z takim rozmachem, robionego
@Saprofit mnie dużo bardziej Returning podchodził niż KM ale za takie opinie to tutaj ludzie by chcieli mi dać 25 lat więzienia xD nie wiem km poprawny mod ale bez szału. Marvin simp i popychadło który na koniec i tak trafia do pierdla.
@Antorus: nie mam nic do tego by komuś returning się podobał. Dla mnie to po prostu pewne mechaniki gry podkręcone do kwadratu, jeżeli nie do sześcianu. Dla mnie po prostu za dużo tego, ale jak ktoś, to lubi, to na pewno mu podpasuje.
No i Marvin rzeczywiście został przedstawiony jaki typowy dobry chłopak, co zawsze dzień dobry mówił. Moim zdaniem powinini pokazać jego przemianę w kogoś złego i zgorzkniałego, któremu wszystko